Fotografia produktowa

Fotografia produktowa z każdym kolejnym rokiem, będzie się rozwijać coraz bardziej. Coraz więcej klientów chce dokonywać zakupów przez internet. Taka forma zakupów wymaga od firm, coraz lepszej prezentacji produktów w sklepach internetowych.

Proponowane przez nas rozwiązanie fotografii produktowej, skierowane jest do osób, które chcą założyć działalność, opierającą się na sprzedaży produktów w internecie lub posiadają już taką działalność i chcą wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji.

Czy posiadasz 8 produktów czy 8000, warto jest zaprezentować je, w jak najlepszy sposób. Poza tradycyjną fotografią produktową, niektóre przedmioty wymagają pokazania ich z kilku stron. Jeszcze lepiej, gdy zdjęcie można wprawić w ruch.

Fotografia produktowa telefonem - zdjęcia obrotowe 360
Fotografia produktowa w kilka chwil bez fotograficznych umiejętności

Jak fotografia produktowa może Ci pomóc?

Powiedzmy, że sprzedajesz niewielkie elementy dekoracyjne. Wiele z nich z całą pewnością, warto byłoby pokazać od każdej strony. Ta potrzeba, może wynikać z kolorystyki, wzoru, kształtu itp. Fotografowanie produktu w postaci kilku zdjęć i późniejsze umieszczenie ich jest dobrym pomysłem. Można jednak pójść krok dalej i wykonywać zdjęcia obrotowe. Dzięki temu, potencjalny klient, jeszcze dokładniej będzie miał możliwość zapoznania się z produktem przed zakupem.

Ile kosztuje wykonanie zdjęć produktów?

Masz do wyboru dwie możliwości. Pierwsza, gdy samodzielnie sfotografujesz swoje produkty, przy użyciu naszego zestawu. Zestaw jest tak przygotowany, że nie są wymagane umiejętności fotograficzne. Druga opcja jest taka, że przekażesz nam swoje produkty do sfotografowania, a my wykonamy zdjęcia obrotowe.

Możesz fotografować produkty z użyciem podstawki obrotowej lub skorzystać jedynie ze składanego namiotu z wbudowanym oświetleniem. Do użytku wypożyczamy również białe i czarne tło.

Gdy fotografujesz samodzielnie u nas w studio w godzinach otwarcia naszego zakładu :

1x 3 godziny = 260,00 zł
2x po 3 godziny dziennie = 2x 170 zł
3x po 3 godziny dziennie = 3x 143 zł
4x po 3 godziny dziennie = 4x 116 zł
5x po 3 godziny dziennie = 5x 80 zł

Gdy chcesz pracę zlecić nam, wycena jest na podstawie rodzaju i ilości produktów.

Co zyskasz dzięki fotografii produktowej 360 ?

 • wyróżnisz swoją firmę na tle konkurencji
 • przedstawisz przez internet możliwie najlepiej swój produkt
 • dzięki naszemu rozwiązaniu zaoszczędzisz mnóstwo czasu
 • samemu możesz podjąć się fotografowania, obniżając jeszcze bardziej koszty wykonania zdjęć (nie potrzebujesz do tego fotograficznych umiejętności)
 • wykonując samodzielnie zdjęcia, nie będziemy ograniczać Cię, co do ilości ich wykonywania
 • zmniejszysz ilość zwrotów od klientów „bez podania przyczyny”

Z czego składa się proponowany przez nas zestaw

 • składany namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
 • dodatkowe lampy oświetleniowe
 • mini statyw na telefon z aparatem lub statyw na aparat cyfrowy (również lustrzanki)
 • automatyczna obrotowa podstawka wraz z oświetleniem (opcjonalnie)
 • darmowa aplikacja na telefon jak i komputer, do wykonania w pełni automatycznej prezentacji produktu (wraz z odpowiednim kodem do zamieszczenia na stronie w celu wprawienia zdjęć w ruch)
Podstawka do zdjęć obrotowych
Automatyczna podstawka obrotowa do fotografii produktowej 360

Fotografia produktowa w domu lub w firmie

Naszym Stałym Klientom, umożliwiamy wypożyczenie całego zestawu i fotografowanie w domu lub w firmie.

Jest to świetny sposób aby jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, sfotografować wiele produktów w krótkim czasie. Jedynym kosztem jest własna praca.

Cennik z wypożyczeniem zestawu dla Stałych Klientów:

1 dzień = 260,00 zł/doba
2 dni = 170 zł/doba
3 dni = 143 zł/doba
4 dni = 116 zł/doba
5 dni = 80 zł/doba

Zestaw po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Zmieści się do każdego samochodu. Rozstawienie go to kilka minut.

Przenośne studio do zdjęć produktów
Zestaw do fotografii produktowej

Umów się na samodzielne fotografowanie produktów lub zleć nam całe zadanieKubek z nadrukiem – rysunek wykonany przez Dziecko

Pewność siebie u Dziecka można zwiększyć nawet w ten sposób

Czy Twoje Dziecko rysuje? Dużo rysuje 🙂 ?

ZAMÓW TERAZ KUBEK

W przedszkolu, w domu i w szkole powstaje wiele prac. Jeśli przechowujesz „na później” twórczość Młodego Artysty lub Artystki, to w najlepszej sytuacji, prace trafiają tymczasowo na drzwi lodówki, a następnie do teczki. I tam, często przepadają na bardzo długo. Czy tak powinna wyglądać galeria młodej twórczości? Zdecydowanie nie. Postanowiliśmy wyjść z ciekawą propozycją i to zmienić.

Rysunek na foto kubku
Rysunek Twojego Dziecka na foto kubku

Są jednak czasem takie prace, która szkoda byłoby chować do teczki. Mogą one stanowić dekorację lub formę upominku. Dziecko tym samym poczuje się bardziej wyróżnione i docenione. Może się okazać, że taki moment zaważy na Jego późniejszej, wyższej pewności siebie, co z kolei przełoży się na większość życiowych sukcesów.

Zadbaj już dziś o pewność siebie własnego Dziecka

ZAMÓW TERAZ KUBEK

Po zakupie przynieś do nas rysunek wykonany przez Dziecko. Rysunek zeskanujemy w wysokiej rozdzielczości i oddamy Ci go z powrotem po chwili. Jeśli posiadasz zdjęcia z momentu rysowania, podeślij nam zdjęcie na e-mail. Ponadto możemy dodać do projektu tekst. Mogą to być życzenia, dedykacja, imię Dziecka lub data powstania rysunku.

Jeśli nie masz możliwości dostarczenia nam osobiście rysunku, sfotografuj go. Ważne aby zdjęcie wykonać w równomiernym oświetleniu i nie zrobić na kartce cienia. Najlepiej położyć rysunek na parapecie przy oknie (lepiej aby światło słoneczne nie wpadało bezpośrednio na kartkę) i sfotografować rysunek od góry. Wykadruj w taki sposób aby krawędzie kartki były równe z kadrem zdjęcia. Prześlij do nas wykonane zdjęcie. Poddamy je delikatnej obróbce pod kątem kontrastu itp.

Rysunki Dzieci, można wyróżnić na wiele sposobów. Jednym z nich jest wymieniony wyżej fotokubek. Podajemy również inne propozycje:

 • rysunek w formie fotoobrazu lub fotopianki
 • rysunek jako wydruk fotograficzny i oprawiony w ramkę
 • zbiór zeskanowanych rysunków w formie fotoksiążki
 • pomniejszona wersja rysunku w formie breloczka

Kubek ze zdjęciem, czyli fotokubek z nadrukiem na prezent

Kubek ze zdjęciem, czyli inaczej fotokubek, to prezent na wiele okazji. Możliwości projektu są nieograniczone. Projekt może składać się ze zdjęć, rysunków, tekstu, życzeń, dedykacji i każdej innej formy graficznej. Foto kubek może być uzupełnieniem większego prezentu. Jeśli kupujesz nową książkę lub płytę z muzyką, to fotogadżet w postaci kubka ze zdjęciem, będzie stanowił świetne uzupełnienie. Powrót z wakacji również może być idealną okazją do tego, aby wspomnienia zawarte na przywiezionych zdjęciach, zachować w formie radosnego kubka, przypominającego wyjątkowe chwile.

ZAMÓW TERAZ

Zamów teraz Foto Kubek ze zdjęciem

kubek z Twoim ulubionym zdjęciem lub grafiką oraz napisem
Kubek ze zdjęciem – pomysł na prezent

Jeśli chcesz zamówić kubek ze zdjęciem, kliknij. Gotowe zamówienie możesz odebrać osobiście w naszym zakładzie fotograficznym w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60. Możemy również wysłać do Ciebie przesyłkę kurierem DPD lub Paczkomatem Inpost.

Kubek ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

Na fotokubku dla Babci lub Dziadka, może znaleźć się nie tylko zdjęcie kochanych wnuków. Projekt może również zawierać rysunek lub napis, wykonany przez Dzieci.

Jeśli zdecydujesz się na napis, wybierz odpowiednią formę. Zamiast napisu „Kubek dla Babci” lub „Kubek dla Dziadka”, lepiej jest napisać „Kubek Babci” lub „Kubek Dziadka”.

Kubek z okazji Dnia Babci i Dziadka
Kubek ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

Jeszcze lepszym i bardziej oryginalnym pomysłem jest tekst skierowany bezpośrednio do osoby, która otrzyma kubek ze zdjęciem. Mogą to być spersonalizowane życzenia lub tekst motywacyjny.

Najlepszy foto kubek dla Babci i Dziadka to taki, na którym jest zdjęcie wnuka lub wnuczki i krótki tekst. Kubek dla Babci, może mieć inny kolor tła i wnętrza, niż fotokubek dla Dziadka. W ten sposób przygotowana pamiątka, nie tylko może służyć przez kolejne lata ale może również „wzmocnić” w podświadomości smak herbaty lub kawy.

Jeśli nie posiadasz wyjątkowego zdjęcia, które nadawałoby się na projekt kubka, przynieś do nas rysunek wykonany przez Twoje dziecko. Rysunek zeskanujemy w wysokiej rozdzielczości i oddamy go Tobie, wraz z przygotowanym foto kubkiem.

Kubek z nadrukiem na Walentynki

Fotokubek z nadrukiem na Walentynki, to jedynie dodatek do kwiatka i reszty atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Jednak kwiatek z czasem zwiędnie, a kubek pozostanie na dłużej.

Projekt fotokubka z okazji święta zakochanych, może być pełen czerwonych serc, kwiatów i wyrazów miłości. Może również zawierać zdjęcie lub zdjęcia radosnych chwil spędzonych wspólnie ze sobą.

Najczęstszym błędem popełnianym przez naszych klientów jest to, że podsyłają Oni zdjęcia przedstawiające osobę, która ma zostać obdarowana takim prezentem. Wynika to z tego, że często chcemy dać innym to, co nam wydaje się piękne i wyjątkowe. Jednak osoba, która dostaje taki prezent, w większości przypadków chciałaby dostać kubek ze zdjęciem przedstawiającym krajobraz, wspomnienie ze wspólnego wyjazdu lub Waszą wspólną fotografię.

Napis na fotokubku

Do projektu nadruku na fotokubek można dodać również napis. „Kocham Cię” jest najczęściej używanym zwrotem, jednak warto zastanowić się nad bardziej spersonalizownym wyrazem lub dłuższym tesktem. Pomyśl, czego ukochanej osobie chcesz życzyć. Może to nie życzenia, a cytat będzie bardziej trafiony.

Umiesz rysować lub malować? Stwórz niepowtarzalną pamiątkę. Foto Kubek z Twoją własnoręczną twórczością z pewnością zaskoczy Walentynkę.

Kubek z reprodukcją obrazu
Kubki z replikami obrazów Joanny Ratajczyk

Przynieś do nas rysunek. Zeskanujemy go lub sfotografujemy w odpowiedniej rozdzielczości. Pamiętaj, że pole zadruku kubka 330 ml jest w granicach 20-23×9 cm. Warto te proporcje uwzględnić jeszcze przed malowaniem, abyśmy później nie musieli przycinać zeskanowego obrazu.

Kubek z reprodukcją obrazu Joanna Ratajczyk
Kubek z repliką obrazu – Joanna Ratajczyk

Kubek ze zdjęciem na Dzień Kobiet

W tym przypadku, zarówno jeden fotokubek jak i cały zestaw, np sześciu sztuk, stanowi oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet.

Projekt może uwzględniać elementy wdzięczności, które warto okazać Paniom za ich codzienne starania i trudy.
Mogą to być słowa wdzięczności lub zdjęcia ułatwiające wizualizację marzeń.

Coś więcej niż foto kubek?

Zestaw kubków latte lub filiżanek może stanowić uzupełnienie kuchennej kolekcji. W takiej sytuacji, warto przed przygotowaniem projektu, wziąć pod uwagę wystrój kuchni lub salonu, aby nowy prezent wpasował się pomieszczenie i dodatkowo stanowił element dekoracyjny.

W ofercie posiadamy kubki tradycyjne o pojemności 330 ml, kubki latte oraz filiżanki z talerzykami. Dodatkowo wnętrza kubków tradycyjnych, dostępne są w różnych kolorach. Ten element, także może być istotny pod kątem wystroju.

Fotokubek na Dzień Matki lub Dzień Ojca

Fotokubek z tej okazji, powinien zawierać przede wszystkim, dowolną formę wdzięczności. To, że dziś masz okazję przygotować taki prezent, jest ściśle powiązane z Twoimi Rodzicami.

Tylko od Twojej inwencji twórczej zależy, co to będzie. My wspomożemy Cię odpowiednio przygotowanym projektem. Dostarcz nam jedynie materiał. Mogą to być zdjęcia, tekst lub odręczny napis, który zeskanujemy i dodamy do projektu.

Masz wiele zdjęć? Zastosuj foto kolaż

Kolaż ze zdjęć na fotokubku
Kolaż ze zdjęć na fotokubku

Fotokubek może być ozdobiony również wieloma zdjęciami ułożonymi w formie fotokolażu. Zalecana ilość to 10-30 zdjęć. Jest to dobry sposób na przedstawienie dużej ilości wspomnień na jednym fotoprodukcie. Ponadto taki pomysł, daje możliwość wykorzystania plików w niskiej jakości lub rozdzielczości.

Symulacja przedstawiająca różnice ilości zdjęć
Kolaż ze zdjęć – różne ilości

Brak pomysłu na projekt kubka z nadrukiem?

Z pomocą mogą też przyjść teksty motywujące, życzenia, dedykacja lub wiersz nawiązujący do czasów młodości Twoich Rodziców. Fotokubek może być jednym z elementów większego prezentu i stanowić uzupełnienie nowej książki, bukiety kwiatów czy płyty z muzyką.

Jeśli masz więcej czasu na przygotowanie prezentu, odszukaj stare zdjęcia. Istotne jest, aby były to ich ulubione zdjęcia, a nie te, które Tobie się podobają. Pamiętaj, że jest to prezent dla Nich, a nie dla Ciebie. Stare fotografie, dodatkowo poddane obróbce w naszym zakładzie fotograficznym, nadadzą nowym fotokubkom wyjątkowy charakter. Pozytywnie zaskocz swoich rodziców!

Kubek ze zdjęciem na Dzień Dziecka

Biorąc pod uwagę ogromną ilość zabawek, bohaterów bajek, ilmów i gier, możliwości zaprojektowania kubka są nieograniczone.

Jeśli Twoje dziecko, ma swojego ulubionego bohatera z bajki lub filmu, to kubek z takim zdjęciem, będzie świetnym prezentem. Sądzimy nawet, że wszelkiej formy lekarstwa w płynnej postaci mogą być łatwiejsze do przełknięcia 😉

Być może w swojej kolekcji zdjęć, posiadasz takie, na którym Twoje Dziecko, stoi obok dużej postaci z bajki. Często takie dekoracje stawiane są w kinach, muzeach lub okazjonalnych eventach. Takie zdjęcie idealnie nadaje się do projektu foto kubka. Oczywiście pod warunkiem, że jest to aktualnie, ulubiony bohater 😉

Dziwne i nietypowe to najlepszy wybór na fotokubek dla Dziecka 😉

Dzieci, przeważnie lubią to, co dla nas może być zbyt kolorowe, dziwne i nietypowe. Przed projektem, warto jest wprost zapytać Dziecko, która postać obecnie jest Jego ulubioną postacią. Do prezentu w postaci nowej gry lub filmu, możesz dołączyć właśnie kubek ze zdjęciem.

Pamiętaj, że kubek ma cieszyć Twoje Dziecko 😉 a nie Ciebie. To dla Niego jest ten prezent.

Prezent pod choinkę lub na Mikołajki

Prezent pod choinkę lub na Mikołajki w postaci foto kubka to nieograniczone możliwości. Projekt kubka może zawierać wspomnienia z wakacji lub zimowego wypadu na sanki. Odświeżenie starych zdjęć, klisz i slajdów również może wspaniale posłużyć jako materiał do wykonania projektu. Kolejnym pomysłem może być wykonanie kolażu ze zdjęć. Połączysz w ten sposób wiele wspomnień, rozbudzając w osobie wiele iskier radości.

Kubek ze zdjęć pod choinkę - pomysł na prezent
Kubek ze zdjęć pod choinkę – pomysł na prezent

Kubek z nadrukiem dla przedszkoli i szkół

Zakończenie roku szkolnego, podsumowanie konkursu lub święto, któregoś z opiekunów, stanowi kolejną okazję, do wyróżnienia jej w postaci foto kubka z nadrukiem.

W przedszkolach świetnie sprawdzą się zeskanowane rysunki, specjalnie przygotowane na tą okazję. Doskonale wiemy, że rysunek na kartce w najlepszym przypadku trafi do teczki i pozostanie tam na lata. Kubek z rysunkiem umożliwia wyeksponowanie pracy dziecka w oryginalny sposób.

Kubek z nadrukiem - rysunek wykonany przez dziecko
Kubek z nadrukiem – rysunek wykonany przez Twoje Dziecko

Z kolei w szkołach często odbywają się konkursy. Kubek z motywem zwycięstwa, może stanowić uzupełnienie nagrody. Jest to również bardzo udany upominek na zakończenie roku szkolnego. Może niekoniecznie przypominający naukę ale na przykład miłe wspomnienia ze szkolnych wycieczek itp.

Kubek ze zdjęciem – motywacja w pracy

Każda praca, aby przebiegała efektywnie, powinna umożliwiać zrobienie sobie przerwy. Przerwa na ulubioną kawę czy herbatę, może być jeszcze przyjemniejsza, dzięki ulubionemu kubkowi. Warto taki fotokubek, „wyposażyć” zdjęcia i teksty pełne motywacji do dalszego działania i dążenia w kierunku kolejnych marzeń.

Wybierz wartościowy dla Ciebie cytat, piękną fotografię lub wyselekcjonuj zdjęcia do wykonania kolażu. Pomożemy zaprojektować Ci wyjątkowy kubek ze zdjęciem, aby wspierał Cię każdego dnia w pracy.

Fotokubek w pracy z kolażem ze zdjęć
Kubek ze zdjęciem w pracy może uratować każdy dzień 🙂

Kubek z nadrukiem logo firmy

Logo firmy na kubku, może posłużyć jako upominek dla stałych klientów jak i dla pracowników firmy. Jeśli potrzebujesz wykonać więcej niż 10 kubków, najpierw skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

Kubek z jednej strony może zawierać logo firmy, a z drugiej strony, motywacyjny tekst, inspirującą fotografię lub zabawny dodatek. Oferujemy również wykonanie spersonalizowanych kubków dla pracowników firmy.

Kubek firmowy z napisem

Poza logo firmy, można dodać również odręczne podpisy członków zespołu. Najlepiej do tego przygotować kartkę o wymiarach odpowiadających wielkości późniejszego zadruku kubka z uwzględnieniem pustej przestrzeni na logo. Następnie taką kartkę można zeskanować lub oddać nam ją do zeskanowania w wysokiej rozdzielczości. Przed przygotowaniem kubka, prześlemy projekt do akceptacji.

Dodatek do prezentu na rocznicę ślubu

Każda rocznica to wyjątkowy czas. Poza wspólnymi chwilami, większymi prezentami, spotkaniem z najbliższymi, można uzupełnić taki dzień kubkiem rocznicowym. Projekt kubka, może przedstawiać zbiór zdjęć z okresu wspólnie spędzonych lat. Jeśli zbiór zdjęć jest niewielki, projekt warto jest uzupełnić pięknym tekstem w postaci cytatu, wiersza lub własnym przekazem. Życzenia tutaj również będą dobrym pomysłem.

Jak samemu wykonać projekt fotokubka?

Najpierw wybierz elementy, z których powstanie projekt. Mogą to być zdjęcia, grafika, tekst, namalowany obraz i każda inna graficzna forma, którą można przenieść do cyfrowego świata.

Następnie potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania. Do przygotowania projektu, możesz użyć programu na komputerze lub telefonie. Istotne jest, aby taki program umożliwiał poprawny zapis pliku do rozdzielczości 300 dpi, wymaganej do późniejszego druku.

Zwróć również uwagę, czy gotowy plik z projektem nie zawiera logo producenta oprogramowania. Wiele darmowych programów reklamuje się w ten sposób. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj nas, czy dany program będzie nadawał się do zaprojektowania nadruku na fotokubek.

Wymagane ustawienia projektu:

 • Rozdzielczość: 300 dpi/cal
 • Rozmiar: 20-23 x 9 cm

Przy projektowaniu unikaj przyciągania elementów do krawędzi. Zwłaszcza dotyczy to tekstu i kluczowych elementów fotografii. Po pierwsze po przeniesieniu obrazu na foto kubek, niewielka część może zostać przycięta. Po drugie nie wygląda estetycznie jak istotne elementy stykają sie z krawędzią. Zwróć uwagę na przykład na to, jak wyglądają okładki popularnych czasopism i w ten sposób postaraj się projektować.

Gotowy projekt prześlij nam do weryfikacji. Jeśli wszystko będzie poprawnie przygotowane, przystąpimy do wypalenia foto kubka.

Kubek ze zdjęciem na prezent

Okazji w ciągu roku na sprezentowanie kubka ze zdjęciem jest mnóstwo. Oto kilka z nich:

 • urodziny lub imieniny
 • Walentynki
 • Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca
 • Dzień Babci i Dziadka
 • Prezent pod choinkę lub na Mikołajki
 • Rocznica ślubu
 • Prezent dla pracowników lub stałych klientów
 • Wyróżnienie na zakończenie roku szkolnego lub nagroda w konkursie
Kubek to świetny pomysł na prezent
Kubek to świetny pomysł na prezent

Najczęstsze pytania

Czy fotokubek można myć w zmywarce?

Wyszukujemy półprodukty najwyższej jakości. Większość naszych fotokubków jest najwyższej klasy, umożliwiającej wielokrotne mycie w zmywarce. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedniego użytkowania znajdziesz w opisie produktu.

Kubek stukł się. Czy mogę wykonać go ponownie?

Po wykonaniu projektu, wypaleniu kubka i opłaceniu zamówienia, możemy udostępnić na życzenie plik w dużej rozdzielczości. Umożliwi to późniejszy wydruk. Pamiętaj jednak aby zachować projekt na swoim emailu.

Chcę zamówić kilka kubków ze zdjęciami. Czy otrzymam rabat?

Oferujemy zniżki przy zakupie więcej niż jednej sztuki. Aktualną ofertę promocyjną znajdziesz w opisie produktu lub w koszyku sklepu internetowego. Im więcej tym taniej.

Mam własny kubek. Czy możecie wykonać na nim nadruk?

Pracujemy wyłącznie na naszych półproduktach. Daje nam to gwarancję prawidłowego wykonania ostatecznej wersji kubka.

Ile zdjęć można umieścić na fotokubku?

Maksymalna ilość z jakiej przygotowywaliśmy projekt, przekraczała 50 zdjęć. W ten sposób powstał kolaż z malutkich zdjęć.

Wykonałem projekt kubka na innej stronie umożliwiającej projektowanie online. Czy mogę taki projekt wydrukować u Was?

Firmy oferujące możliwość projektowania online, przeważnie zabezpieczają się przed takimi praktykami. Pobrany plik z projektem, w większości przypadków nie będzie nadawał się do druku. Jego właściwa wielkość, odpowiednia do wykorzystania znajduje się na serwerach danej firmy.

Zachęcamy do wykonania projektów wg naszych podpowiedzi. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Chętnie podpowiemy Ci jak się do tego zabrać. Na tej podstronie również znajdziesz wymagania techniczne dotyczące wykonania prawidłowego projektu.

Zdjęcie do portfela gratis

Fotografia do portfela gratis

W każdy poniedziałek i środę w godzinach 10:30 – 17:30 – promocja do końca listopada 2018.
Pamiętaj, że nasz punkt jest otwarty od 9:00 do 19:00.

Wiemy, że mało kto lubi oglądać siebie na zdjęciu paszportowym, gdy twarz skierowana jest na wprost Zdjęcie do portfela gratisaparatu, a tym bardziej gdy wg przepisów uśmiech jest „nienaturalnym wyrazem twarzy” 🙂 . Takie jednak są obecnie wymogi wykonywania tych zdjęć, przez co niewiele osób posiada zdjęcia, które można dać żonie lub mężowi do portfela. Znaleźliśmy jednak na to sposób. Więcej o promocji „Zdjęcie do portfela gratis” przeczytasz poniżej.

Takiej oferty nie znajdziesz w żadnym zakładzie fotograficznym w Gdańsku i okolicach, a być może nawet w całej Polsce.

Aby skorzystać z naszej promocji:

 1. Odwiedź nasz punkt w poniedziałek lub środę w godzinach 10:30 – 17:30 (pamiętaj jednak, że nasz punkt jest czynny od 9:00 do 19:00). Czas trwania Promocji obejmuje okres od 1 października 2018 roku do 30 listopada 2018 roku.
 2. Zamów wykonanie minimum 4 zdjęć do paszportu, do dowodu lub prawa jazdy (czyli takich zdjęć, które wymagają ustawienia głowy na wprost aparatu). Otrzymasz w ten sposób dwa gratisowe zdjęcia z półprofilu.
 3. Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz skorzystać z naszej oferty i tego, czy mamy wykonać dla Ciebie całkowicie gratisowo drugie zdjęcie z półprofilu (podobne do tego jakie kiedyś było do dowodu, tylko jeszcze ładniejsze)
 4. Otrzymasz od nas w około 10 minut oba zdjęcia – paszportowe lub dowodowe oraz z półprofilu.
 5. Dodatkowo masz możliwość otrzymania pliku cyfrowego wg zasad RODO.

Zdjęcie paszportowe i gratis

zdjęcie do portfela gratis

REGULAMIN USŁUGI „ZDJĘCIE DO PORTFELA GRATIS”
(dalej „Regulamin”)

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem promocji w formie wykonania usługi o nazwie „Zdjęcie do portfela gratis”, zwanej dalej „Promocją”, jest 2 STYLE Michał Piotrowski, ul. Świętokrzyska 60, 80-180 Gdańsk, NIP: 585-135-94-88 zwaną dalej „Organizatorem”.

Czas trwania Promocji obejmuje okres od 1 października 2018 roku do 30 listopada 2018 roku.

§2
GRATISOWA FOTOGRAFIA

Przy każdym zamówieniu 4 lub 8 szt. zdjęć do paszportu, do dowodu lub prawa jazdy Klient otrzyma 2 gratisowe zdjęcia półprofilowe.

 

§3
WARUNKI UCZESTNICTWA I PRZEBIEG PROMOCJI

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich korzystających z usług firmy 2 STYLE na ul. Świętokrzyskiej 60 w Gdańsku.
Udział w Promocji i podanie danych związanych z realizacją usługi jest dobrowolne.

W celu wzięcia udziału w Promocji oraz uzyskania Nagrody Uczestnik powinien w czasie trwania Promocji:

 • odwiedzić zakład fotograficzny 2 STYLE na ul. Świętokrzyskiej 60 w Gdańsku,
 • zamówić wykonanie minimum 4 szt zdjęć do paszportu lub do dowodu lub do prawa jazdy (otrzyma w ten sposób 2 wydrukowane, gratisowe zdjęcia z półprofilu)
 • aby otrzymać plik cyfrowy należy zamówić również plik cyfrowy dla zdjęcia paszportowego, dowodowego lub prawa jazdy
 • odebrać Gratisową Fotografię w punkcie obsługi klienta, w którym Uczestnik dokonał zakupu Produktów i Usług Promocyjnych
 • Klient w czasie trwania Promocji może skorzystać z niej wielokrotnie przy każdorazowym zamówieniu minimum 4 szt. zdjęć paszportowych, do dowodu lub do prawa jazdy

Wydawanie Fotografii Gratisowych w zakładzie fotograficznym odbywać się będzie w dniach Trwania Promocji w godzinach 10:30-17:30 w każdy poniedziałek i środę miesiąca.

§4
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.fotograf.2style.pl oraz w Zakładzie Fotograficznym 2 STYLE w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej, w którym realizowana jest Promocja „Zdjęcie do portfela gratis”.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny.

30-dniowa Gwarancja Zadowolenia na zdjęcia do dokumentów

Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że z jakiegoś powodu wykonując dla Ciebie zdjęcie do dokumentów nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze.
Masz różne obawy przed wykonaniem dla siebie zdjęć do dokumentów? Nie wiesz czy dobrze wyjdziesz na zdjęciu? A może się wstydzisz, sądzisz że zamykasz oczy na każdym zdjęciu, nie masz pewności co do fryzury lub ubrania?

Na miejscu poprowadzimy Cię odpowiednio i doradzimy jak najlepiej ustawić się do zdjęcia do dokumentów biorąc jednocześnie pod uwagę aktualne przepisy i wymogi, co do ich wykonania.

Zdjęcia do dokumentów

Gwarantujemy nie tylko to, że przyjmą w urzędzie przygotowane przez nas Twoje zdjęcie ale również jeśli stwierdzisz, że z jakiegoś względu nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze.

Tego nie zagwarantuje Ci nasza konkurencja! To jak? Widzimy się dzisiaj? 🙂

Puzzle fotograficzne z wakacji

Twoje rodzinny wakacyjny wyjazd dobiegł końca? Wróć do niezapomnianych wspomnień. Puzzle fotograficzne z wakacji z pewnością wywołają u Ciebie i Twojej rodziny niejeden uśmiech i napędzą do codziennego działania.

Puzzle z wakacji dla dziecka

Puzzle fotograficzne ze zdjęciem dla dzieckaJeśli chcesz sprawić prezent swojemu dziecku, dać mu kreatywne zajęcie w czasie wakacji, odciągnąć od tableta czy konsoli gier, zalecamy wybrać puzzle z niewielką ilością elementów. Aby dziecko miało chęć ich układania sugerujemy wybrać zdjęcie, na których jest wiele różnych i kolorowych obiektów. Znacznie ułatwi to Twojemu dziecku układanie puzzli, a tym samym z pewnością będzie stanowić świetną zabawę. Natomiast zdjęcia, które w dużej części kadru zawierają niebo, wodę las lub inne jednolite elementy mogą szybko zniechęcić do układania.

Zalecane formaty puzzli dla dziecka:

Puzzle z wakacji dla dorosłego lub nastolatka

Puzzle fotograficzne ze zdjęciemW przypadku osób dorosłych lub nastolatków można puścić wodze fantazji i nieco utrudnić poziom. Co niektórzy nasi klienci specjalnie wybierają trudne do ułożenia zdjęcia, np wspomnienie z rejsu promem, a w tle mnóstwo wody czy wycieczka w góry gdzie głównymi elementami tła są góry i niebo. Na to wszystko zwiększając ilość elementów do 1000 puzzli o łącznym rozmiarze 68 x 48 cm przygotujesz pamiątkę stanowiącą zarazem niezłe wyzwanie dla całej rodziny.

Zalecane formaty fotopuzzli dla osoby dorosłej lub nastolatka:

Inne pomysły na fotopuzzle z wakacji

Być może trudno jest Ci się zdecydować, które zdjęcie z wakacji wybrać. Na to również jest sposób ponieważ projekt do wydruku może zawierać kolaż ze zdjęć, czyli inaczej mówiąc zbiór odpowiednio poukładanych zdjęć. Na naszym blogu podpowiadamy jak możesz samemu wykonać taki kolaż. Jeśli jednak tą część zadania chcesz przekazać nam prześlij swoje zdjęcia na e-mail swietokrzyska@2style.pl

Na projekt puzzli można również nanieść dowolny napis. Może to być miejscowość lub państwo przedstawione na zdjęciu, a w przypadku kolażu, każde zdjęcie może zostać podpisane osobno.

Puzzle na ścianie w Twoim salonie

Ułożone puzzle nie muszą wylądować z powrotem w pudełku. Kupując odpowiednią ramę bądź antyramę możesz ułożone zdjęcie powiesić na ścianie. Na ścianie świetnie prezentują się puzzle największego formatu czyli w formacie 68x 48 cm zawierające 1000 elementów. Możesz je kupić klikając w link.

 

Jak zdobyć nowych klientów – cz. 1

Jak zdobyć nowych klientów, a do tego za darmo? Oto pytanie, które zadajesz sobie na każdym etapie prowadzenia działalności. Jeśli tego nie robisz, zastanów się, co spowodowało, że wstrzymujesz rozwój firmy? Być może jest to brak czasu lub odpowiedniej ilości wiedzy z zakresu reklamowania swoich usług. A może twierdzisz, że nie potrzebujesz już więcej klientów? Każde z tych stwierdzeń ma prawo istnienia i działania jeśli w nie wierzysz. My jednak przekonamy Cię, że warto się rozwijać.

Nasz projekt zakłada dwie możliwości. Pierwsza opcja, to możesz we własnym zakresie wprowadzić wszystkie zmiany, a my stanowimy jedynie podporę Twoich działań pokazując jakie są możliwości. Druga opcja to poprowadzenie Ciebie w tym temacie i wykonanie wielu czynności za Ciebie, do momentu aż uznasz, że możesz w pełni samodzielnie kontynuować pracę. Obie opcje są dla Ciebie rozwojowe, a decyzja o tym, która będzie najlepsza na ten moment zależy od tego jaką ilością czasu dysponujesz.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości naszego projektu, którego założeniem jest budowanie większej świadomości wśród lokalnych firm o tym, jak ważna jest reklama, szczególnie ta darmowa i dostępna od ręki, zapraszamy do zapisania się na newsletter oraz do lektury.

Czytaj dalejJak zdobyć nowych klientów – cz. 1

Darmowa reklama w Google cz. 1 – fotografia wnętrz i produktów

Jak zdobyć szybko nowych klientów dzięki zdjęciom wnętrz i produktów oraz bezpłatnym narzędziom Google

Masz własną firmę? Chcesz zdobyć jeszcze więcej klientów? Zależy Ci, aby klienci mogli łatwo trafić do Twojej firmy?

Fotografia wnętrz salonu kosmetycznegoPrzedstawiamy pierwszą część poradnika o tym, jak zwiększyć skuteczność pozyskiwania nowych klientów. Naszym celem jest szerzenie świadomości jak ważne w pozyskiwaniu klientów są zdjęcia.
Jeśli wiesz, że decydując się na zakup czegokolwiek, najpierw oceniasz oczami produkt lub usługę, to w przypadku Twojego klienta wygląda to identycznie. Zanim klient nabierze zaufania do Twojej firmy, w pierwszej kolejności sprawdzi ją w internecie, zapozna się ze zdjęciami wnętrz, produktów, wykonywanej usługi, a dopiero w następnej kolejności zacznie zagłębiać się w ofertę tekstową. Dysponując już niewielką wiedzą na temat dzisiejszych możliwości jakie oferują bezpłatne narzędzia Google można zwiększyć ilość klientów kilkukrotnie.

Lokal usługowy, sklep, punkt stacjonarny – zdjęcia reklamowe

Jeśli posiadasz sklep stacjonarny lub lokal usługowy, który mogą odwiedzić Twoi klienci, zadbaj o to, aby jeszcze przed wizytą mogli oni nabrać zaufania do Twoich usług lub zapoznać się z produktami poprzez internet.

Czytaj dalejDarmowa reklama w Google cz. 1 – fotografia wnętrz i produktów

Jak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.3

Prowadząc zakład fotograficzny drukujemy tysiące zdjęć z wycieczek z całego świata. Widzimy często jak potencjalnie świetne zdjęcia mogłyby się nimi stać, zmieniając czasem tylko jedną czynność podczas fotografowania. Pragniemy podpowiedzieć Ci jak ulepszyć swoje wakacyjne fotografie.

Jak robić zdjęcia telefonem na wakacjachPrzedstawimy Ci teraz jak wykonywać na wakacjach zdjęcia spontaniczne, a jak pozowane. Dlaczego warto mieć jedne i drugie oraz na co zwrócić uwagę przy ich wykonywaniu.

Zdjęcia spontaniczne wykonywane podczas wakacyjnego urlopu

Podczas wykonywania zdjęć spontanicznych zwykle brakuje czasu na zwrócenie uwagi na przeszkadzające elementy na zdjęciu (np wystające drzewo zza głowy, mistrz drugiego planu z wielkim brzuchem i piwem w ręku, czy akurat sikający pies) jednak warto jest wyrobić w sobie nawyk sekundowego ogarnięcia wzrokiem przestrzeni w kadrze i w razie niesprzyjającego tła lekko zmienić kadr fotografowanej sceny. Jeżeli mimo to w tle pojawi się zbędny element, zawsze można go usunąć w późniejszej obróbce zdjęć – będziemy poruszać ten temat w kolejnych wpisach.

OK, jak się do tego szybko zabrać.

Czytaj dalejJak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.3

Jak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.2

Rodzinne zdjęcia na wakacjachWiesz już z poprzedniego wpisu, jaki sprzęt wg nas jest najbardziej skuteczny do fotografowania podczas spędzania wakacji. Teraz dowiesz się, co jeszcze jest ważne aby zabrać ze sobą na wyjazd (a czego zdecydowanie nie) oraz jak korzystnie może wpłynąć to na Twoje zdjęcia (i brak bólu pleców).

Fotografuj smartfonem

Zdajemy sobie sprawę, że zachęcanie przez fotografa do wykonywania zdjęć telefonem może być dość nietypowe jednak wynika to z kilku powodów:

 • telefon masz przeważnie przy sobie
 • dzisiejsze smartfony oferują wysoką jakość zdjęć oraz posiadają dodatkowe funkcje retuszu
 • telefon wyciągniesz znacznie szybciej niż lustrzankę
 • wykonując zdjęcia smartfonem możesz szybko podzielić się z innymi swoimi zdjęciami
 • używając telefonu do wykonywania zdjęć zdecydowanie łatwiej będzie Ci wykonać kopie zapasową plików
 • Twoje ciało Ci podziękuje za to, że nie będzie musiało dźwigać na szyi lub ramieniu lustrzanki, obiektywów, akumulatorów, kart, chusteczek do przecierania obiektywu, kolejnych obiektywów, kolejnych akumulatorów :))) itd.

Etapy, które doprowadzą Cię do radosnych wspomnień i zmotywują do kolejnego urlopu

Zdjęcia z wyjazdów przeważnie docenia się po latach, gdy można do nich wrócić np w postaci już wydrukowanych zdjęć w albumie. Zanim jednak to nastąpi powinno się zadbać o poszczególne etapy:

Czytaj dalejJak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.2