30-dniowa Gwarancja Zadowolenia na zdjęcia do dokumentów

Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że z jakiegoś powodu wykonując dla Ciebie zdjęcie do dokumentów nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze.
Masz różne obawy przed wykonaniem dla siebie zdjęć do dokumentów? Nie wiesz czy dobrze wyjdziesz na zdjęciu? A może się wstydzisz, sądzisz że zamykasz oczy na każdym zdjęciu, nie masz pewności co do fryzury lub ubrania?

Na miejscu poprowadzimy Cię odpowiednio i doradzimy jak najlepiej ustawić się do zdjęcia do dokumentów biorąc jednocześnie pod uwagę aktualne przepisy i wymogi, co do ich wykonania.

Zdjęcia do dokumentów

Gwarantujemy nie tylko to, że przyjmą w urzędzie przygotowane przez nas Twoje zdjęcie ale również jeśli stwierdzisz, że z jakiegoś względu nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze.

Tego nie zagwarantuje Ci nasza konkurencja! To jak? Widzimy się dzisiaj? 🙂

Puzzle fotograficzne z wakacji

Twoje rodzinny wakacyjny wyjazd dobiegł końca? Wróć do niezapomnianych wspomnień. Puzzle fotograficzne z wakacji z pewnością wywołają u Ciebie i Twojej rodziny niejeden uśmiech i napędzą do codziennego działania.

Puzzle z wakacji dla dziecka

Puzzle fotograficzne ze zdjęciem dla dzieckaJeśli chcesz sprawić prezent swojemu dziecku, dać mu kreatywne zajęcie w czasie wakacji, odciągnąć od tableta czy konsoli gier, zalecamy wybrać puzzle z niewielką ilością elementów. Aby dziecko miało chęć ich układania sugerujemy wybrać zdjęcie, na których jest wiele różnych i kolorowych obiektów. Znacznie ułatwi to Twojemu dziecku układanie puzzli, a tym samym z pewnością będzie stanowić świetną zabawę. Natomiast zdjęcia, które w dużej części kadru zawierają niebo, wodę las lub inne jednolite elementy mogą szybko zniechęcić do układania.

Zalecane formaty puzzli dla dziecka:

Puzzle z wakacji dla dorosłego lub nastolatka

Puzzle fotograficzne ze zdjęciemW przypadku osób dorosłych lub nastolatków można puścić wodze fantazji i nieco utrudnić poziom. Co niektórzy nasi klienci specjalnie wybierają trudne do ułożenia zdjęcia, np wspomnienie z rejsu promem, a w tle mnóstwo wody czy wycieczka w góry gdzie głównymi elementami tła są góry i niebo. Na to wszystko zwiększając ilość elementów do 1000 puzzli o łącznym rozmiarze 68 x 48 cm przygotujesz pamiątkę stanowiącą zarazem niezłe wyzwanie dla całej rodziny.

Zalecane formaty fotopuzzli dla osoby dorosłej lub nastolatka:

Inne pomysły na fotopuzzle z wakacji

Być może trudno jest Ci się zdecydować, które zdjęcie z wakacji wybrać. Na to również jest sposób ponieważ projekt do wydruku może zawierać kolaż ze zdjęć, czyli inaczej mówiąc zbiór odpowiednio poukładanych zdjęć. Na naszym blogu podpowiadamy jak możesz samemu wykonać taki kolaż. Jeśli jednak tą część zadania chcesz przekazać nam prześlij swoje zdjęcia na e-mail swietokrzyska@2style.pl

Na projekt puzzli można również nanieść dowolny napis. Może to być miejscowość lub państwo przedstawione na zdjęciu, a w przypadku kolażu, każde zdjęcie może zostać podpisane osobno.

Puzzle na ścianie w Twoim salonie

Ułożone puzzle nie muszą wylądować z powrotem w pudełku. Kupując odpowiednią ramę bądź antyramę możesz ułożone zdjęcie powiesić na ścianie. Na ścianie świetnie prezentują się puzzle największego formatu czyli w formacie 68x 48 cm zawierające 1000 elementów. Możesz je kupić klikając w link.

 

Jak zdobyć nowych klientów – cz. 1

Jak zdobyć nowych klientów, a do tego za darmo? Oto pytanie, które zadajesz sobie na każdym etapie prowadzenia działalności. Jeśli tego nie robisz, zastanów się, co spowodowało, że wstrzymujesz rozwój firmy? Być może jest to brak czasu lub odpowiedniej ilości wiedzy z zakresu reklamowania swoich usług. A może twierdzisz, że nie potrzebujesz już więcej klientów? Każde z tych stwierdzeń ma prawo istnienia i działania jeśli w nie wierzysz. My jednak przekonamy Cię, że warto się rozwijać.

Nasz projekt zakłada dwie możliwości. Pierwsza opcja, to możesz we własnym zakresie wprowadzić wszystkie zmiany, a my stanowimy jedynie podporę Twoich działań pokazując jakie są możliwości. Druga opcja to poprowadzenie Ciebie w tym temacie i wykonanie wielu czynności za Ciebie, do momentu aż uznasz, że możesz w pełni samodzielnie kontynuować pracę. Obie opcje są dla Ciebie rozwojowe, a decyzja o tym, która będzie najlepsza na ten moment zależy od tego jaką ilością czasu dysponujesz.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości naszego projektu, którego założeniem jest budowanie większej świadomości wśród lokalnych firm o tym, jak ważna jest reklama, szczególnie ta darmowa i dostępna od ręki, zapraszamy do zapisania się na newsletter oraz do lektury.

Czytaj dalejJak zdobyć nowych klientów – cz. 1

Darmowa reklama w Google cz. 1 – fotografia wnętrz i produktów

Jak zdobyć szybko nowych klientów dzięki zdjęciom wnętrz i produktów oraz bezpłatnym narzędziom Google

Masz własną firmę? Chcesz zdobyć jeszcze więcej klientów? Zależy Ci, aby klienci mogli łatwo trafić do Twojej firmy?

Fotografia wnętrz salonu kosmetycznegoPrzedstawiamy pierwszą część poradnika o tym, jak zwiększyć skuteczność pozyskiwania nowych klientów. Naszym celem jest szerzenie świadomości jak ważne w pozyskiwaniu klientów są zdjęcia.
Jeśli wiesz, że decydując się na zakup czegokolwiek, najpierw oceniasz oczami produkt lub usługę, to w przypadku Twojego klienta wygląda to identycznie. Zanim klient nabierze zaufania do Twojej firmy, w pierwszej kolejności sprawdzi ją w internecie, zapozna się ze zdjęciami wnętrz, produktów, wykonywanej usługi, a dopiero w następnej kolejności zacznie zagłębiać się w ofertę tekstową. Dysponując już niewielką wiedzą na temat dzisiejszych możliwości jakie oferują bezpłatne narzędzia Google można zwiększyć ilość klientów kilkukrotnie.

Lokal usługowy, sklep, punkt stacjonarny – zdjęcia reklamowe

Jeśli posiadasz sklep stacjonarny lub lokal usługowy, który mogą odwiedzić Twoi klienci, zadbaj o to, aby jeszcze przed wizytą mogli oni nabrać zaufania do Twoich usług lub zapoznać się z produktami poprzez internet.

Czytaj dalejDarmowa reklama w Google cz. 1 – fotografia wnętrz i produktów

Jak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.3

Prowadząc zakład fotograficzny drukujemy tysiące zdjęć z wycieczek z całego świata. Widzimy często jak potencjalnie świetne zdjęcia mogłyby się nimi stać, zmieniając czasem tylko jedną czynność podczas fotografowania. Pragniemy podpowiedzieć Ci jak ulepszyć swoje wakacyjne fotografie.

Jak robić zdjęcia telefonem na wakacjachPrzedstawimy Ci teraz jak wykonywać na wakacjach zdjęcia spontaniczne, a jak pozowane. Dlaczego warto mieć jedne i drugie oraz na co zwrócić uwagę przy ich wykonywaniu.

Zdjęcia spontaniczne wykonywane podczas wakacyjnego urlopu

Podczas wykonywania zdjęć spontanicznych zwykle brakuje czasu na zwrócenie uwagi na przeszkadzające elementy na zdjęciu (np wystające drzewo zza głowy, mistrz drugiego planu z wielkim brzuchem i piwem w ręku, czy akurat sikający pies) jednak warto jest wyrobić w sobie nawyk sekundowego ogarnięcia wzrokiem przestrzeni w kadrze i w razie niesprzyjającego tła lekko zmienić kadr fotografowanej sceny. Jeżeli mimo to w tle pojawi się zbędny element, zawsze można go usunąć w późniejszej obróbce zdjęć – będziemy poruszać ten temat w kolejnych wpisach.

OK, jak się do tego szybko zabrać.

Czytaj dalejJak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.3

Jak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.2

Rodzinne zdjęcia na wakacjachWiesz już z poprzedniego wpisu, jaki sprzęt wg nas jest najbardziej skuteczny do fotografowania podczas spędzania wakacji. Teraz dowiesz się, co jeszcze jest ważne aby zabrać ze sobą na wyjazd (a czego zdecydowanie nie) oraz jak korzystnie może wpłynąć to na Twoje zdjęcia (i brak bólu pleców).

Fotografuj smartfonem

Zdajemy sobie sprawę, że zachęcanie przez fotografa do wykonywania zdjęć telefonem może być dość nietypowe jednak wynika to z kilku powodów:

  • telefon masz przeważnie przy sobie
  • dzisiejsze smartfony oferują wysoką jakość zdjęć oraz posiadają dodatkowe funkcje retuszu
  • telefon wyciągniesz znacznie szybciej niż lustrzankę
  • wykonując zdjęcia smartfonem możesz szybko podzielić się z innymi swoimi zdjęciami
  • używając telefonu do wykonywania zdjęć zdecydowanie łatwiej będzie Ci wykonać kopie zapasową plików
  • Twoje ciało Ci podziękuje za to, że nie będzie musiało dźwigać na szyi lub ramieniu lustrzanki, obiektywów, akumulatorów, kart, chusteczek do przecierania obiektywu, kolejnych obiektywów, kolejnych akumulatorów :))) itd.

Etapy, które doprowadzą Cię do radosnych wspomnień i zmotywują do kolejnego urlopu

Zdjęcia z wyjazdów przeważnie docenia się po latach, gdy można do nich wrócić np w postaci już wydrukowanych zdjęć w albumie. Zanim jednak to nastąpi powinno się zadbać o poszczególne etapy:

Czytaj dalejJak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.2

Jak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.1

Jak robić zdjęcia na wakacjachZbliżają się wakacje więc bardzo wiele osób spełni swoje wyjazdowe marzenia. Czy to obóz dziecka, wyjazd w polskie góry czy zagraniczna podróż, zawsze warto jest wrócić do wspomnień z takich dni. Najlepszą formą będą zdjęcia. Poniższy wpis uwzględnia najważniejsze aspekty tworzenia świetnych zdjęć z wycieczek przy posiadaniu dowolnego sprzęty fotografującego. Ponadto informujemy przed czym się uchronić aby móc po latach cieszyć się udanymi zdjęciami.

Co zabrać ze sobą na wycieczkę aby wykonać udane zdjęcia?

Jeżeli rozważasz zabranie swojego aparatu fotograficznego w postaci lustrzanki weź pod uwagę najczęstszy powód, który zniechęca do fotografowania – jest to ciężar sprzętu i wymaganych akcesoriów, który trzeba targać przez cały czas (uwzględniając również wyjścia do sklepu aby nie pozostawiać sprzętu w samochodzie).

Najlepsze zdjęcia to takie, które zachowują wyjątkowość chwili. To kolejny powód dla którego lustrzanka nie sprawdzi się w większości przypadków. Zanim wykonasz zdjęcie (no chyba, że aparat ciągle nosisz na szyi) najlepszy moment zniknie z kadru.

Czytaj dalejJak wykonać zdjęcia będąc na wakacjach cz.1

Jak wykonać kolaż ze zdjęć

Dzisiejszy wpis zawiera informacje o tym jak wykonać kolaż ze zdjęć.

Kolaż ze zdjęć umożliwia w oryginalny sposób zaprezentowanie zbioru zdjęć na jednym wydruku. Usługę wykonania projektu kolażu ze zdjęć możesz zlecić nam lub wykonać osobiście. Jeżeli zdecydujesz się na wykonanie kolażu we własnym zakresie poniżej znajdziesz informacje jak możesz tego dokonać korzystając z darmowego oprogramowania (do użytku domowego) dostępnego w internecie.

Projektowanie kolaży ze zdjęćAby sprawy nie komplikować wybraliśmy dla Ciebie oprogramowanie bardzo intuicyjne, do których doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza w ogóle nie są potrzebne. Wystarczy aby zapoznać się z poniższymi podpowiedziami i w ten sposób szybko będziesz cieszyć się swoim przepięknym kolażem ze zdjęć.

Kolaż ze zdjęć w formie wydruku nadaje się na większość okazji. Może to być zbliżający się Dzień Ojca ale również każde inne rodzinne święto czy uroczystość jak wesele, urodziny, rocznica, Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka czy pamiątka na zakończenie roku szkolnego. Mówiąc krótko to idealny prezent dla większości sytuacji, a do tego można go szybko zrealizować.

Projekt z kolażem ze zdjęć można wydrukować na papierze fotograficznym i oprawić w ramkę fotograficzną lub można go zaprezentować w formie fotoobrazu lub fotopianki. Bardzo ciekawym pomysłem, który dostarcza wiele zabawy jest naniesienie projektu na puzzle fotograficzne – gwarantujemy udaną zabawę podczas układania tak wykonanych puzzli.

Jak wykonać kolaż ze zdjęć:

Czytaj dalejJak wykonać kolaż ze zdjęć

Dzień Ojca – Najlepsze prezenty dla Taty

Czy masz już gotowy prezent na Dzień Ojca?

skanowanie slajdówWywołaj u swojego Taty dziesiątki radosnych wspomnień dzięki naszej usłudze skanowania slajdów i klisz. Przywołaj szczęśliwe chwile sprzed wielu lat. Zeskanowane slajdy możesz wyświetlić na monitorze komputera lub telewizorze, co z pewnością bardzo uatrakcyjni Wasze rodzinne spotkanie.

Możesz również przynieść nam jeden lub kilka slajdów z których przygotujemy kolaż ze zdjęć. Tak przygotowany projekt możemy wydrukować np w formie fotoobrazu, a taki prezent zawieszony na ścianie w salonie będzie powodował wielokrotne poczucie szczęścia.

Inne pomysły na Dzień Ojca:

Rodzinne sesje fotograficzne

Wydawałoby się, że w dzisiejszych czasach kiedy to większość z nas ma przy sobie aparat (chociażby w telefonie), fotografia rodzinna wykonywana jest każdego dnia. Rzeczywistość jednak weryfikuje i w większości przypadków zdjęcia w telefonie zawierają poszczególne osoby jednak brak tam zdjęć wspólnych.

Warto więc pomyśleć o wykonaniu sesji rodzinnej przez fotografa podczas której z pewnością zagości rodzinna atmosfera uwieczniona na wspólnych zdjęciach.

Fotografia Rodzinna

Gwarantujemy, że dla każdego mamy odpowiednią propozycję. Jeżeli zależy Ci na szybkich rodzinnych ujęciach bez umawiania terminu, przyjdź do naszego punktu fotograficznego na zdjęcie portretowe lub fotografie rodzinne.

Jeśli jednak interesuje Cię pełna sesja w studio lub w plenerze zapraszamy do zapoznania się z ofertą fotografii rodzinnej pod tym linkiem.