Pracuj z nami

Aktualnie poszukujemy:

WAŻNE

Zanim przejdziesz do zapoznania się z aktualnymi wolnymi stanowiskami, na które szukamy być może właśnie Ciebie, przeczytaj opis naszej >>> kultury organizacyjnej <<< i sprawdź czy pasujesz do naszego zespołu.


Zdjęcia do dokumentów - zakład fotograficzny w GdańskuPRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA
pełen zakres obowiązków
(kliknij)

Praca na powyższym stanowisku wymaga energii w działaniu, sumienności w wykonywaniu czynności pod presją czasu. Poszukujemy więc Osoby energicznej, dającej sobie radę w umiejętnym rozdzielaniu wielu zadań, które są do wykonania w tle. Oznacza to, że Osoba powinna umieć i czuć się w tym dobrze, gdy jest wiele różnych zadań do wykonania, a planowanie ich realizacji „w locie” nie stanowi problemu.


Nasza misja

Głęboko wierzymy, że tak, jak w każdej innej branży, tak i w fotografii trzeba iść z duchem czasu. To, że świat cyfrowy masowo przyspieszył, nie oznacza, że fotografia, również ta papierowa, całkowicie straciła na mocy. Z drugiej strony, dla wielu zakładów fotograficznych, z pewnością przez ostatnie lata była odczuwalna zmniejszająca się ilość wywoływanych (drukowanych) zdjęć, względem czasów kliszy. Obecnie, przejrzenie albumu, stało się niebywale proste i przy posiadaniu telefonu w kieszeni, wręcz natychmiastowe w prezentacji. Dzięki temu, nawet odległość przestała mieć znaczenie – wystarczy internet, aby podzielić się wspomnieniami.

Dla nas jednak to żadna przeszkoda. Mamy mnóstwo pomysłów, a wiele z nich zostało już wdrożonych i ma się bardzo dobrze. Klienci, odpowiednio poprowadzeni, wiedzą czego potrzebuję i znajdują to u nas. Rozwijając siebie, rozwijamy firmę, a coraz wyższa jakość podnosi nam poprzeczkę – koło się zamyka. Ciągła faza rozwoju i doskonalenia gwarantuje nam nie tylko utrzymanie się na rynku ale przede wszystkim możliwość wybicia się zdecydowanie przed konkurencje.

Wiemy, jak jeszcze wiele mamy do zrobienia, a jeszcze ciekawsze jest to, ile nie wiemy. Zmierzamy jednak każdego dnia w stronę przygody, której aktualnym przewodnikiem jest fotografia pod wieloma postaciami.

Klienci, wdzięczni są za naszą pracę – wyrażają to, a nasza podstawowa zasada, określona w postaci „wykonujemy jak dla siebie”, sprawdza się w każdym przypadku i dostarcza nam feedback w postaci wielu uśmiechów i pozytywnych komentarzy. Wystarczy prześledzić autentyczne wypowiedzi naszych klientów, którzy skorzystali z usług, aby przekonać się, że jesteśmy potrzebni.

Posiadając świadomość tej potrzeby, a jednocześnie „bawiąc” się z fotografią, każdy dzień jest wspaniały i wyjątkowy. Wiemy, dla kogo oraz z jakiego powodu jesteśmy w tej branży.

Czy zdarzają się trudniejsze dni? Pewnie, że tak. Jesteśmy jednak zgranym zespołem ludzi, co znacznie upraszcza zrealizowanie większych wyzwań, dając przy tym zdecydowanie większe poczucie bezpieczeństwa.

Mamy dość nietypowy styl zarządzania firmą. Oferta jak i realizacja zamówień również przebiega w nieco inny sposób, niż w wielu innych zakładach fotograficznych. To jednak, zapewnia nam możliwość doskonalenia umiejętności organizacyjnych, niezbędnych również do tego, aby w życiu prywatnym „nie zasiąść w fotelu”. Choć życie w postaci wyścigu szczurów, jest nam na szczęście kompletnie obce, tak już rywalizacja z samym sobą o jeszcze doskonalsze efekty w kolejnym dniu, stała się stylem życia.

Doskonalimy więc świat amatorskiej i profesjonalnej fotografii, rozwijając się wraz z nią. Wprowadzamy nowe rozwiązania, uzupełniamy te miejsca, gdzie inni nie dają rady lub najzwyczajniej im się nie chce – zwyciężamy! Naszą misją jest stały rozwój, dostarczanie rozwiązań w postaci usług i produktów w dziedzinie fotografii. Doświadczenie kierujemy w stronę rodzin z dziećmi, klientów indywidualnych, profesjonalnych fotografów, potrzebujących wysokiej jakości wydruków. Wspieramy również działania reklamowe firm w każdej branży, w której wymagana jest fotografia.

No właśnie, a czy przy Twoim ostatnim zakupie przez internet, to właśnie fotografia produktu lub usługi zadecydowała o kliknięciu w nią? 😉 Mamy ogromne możliwości – wystarczy tylko wznosić się każdego dnia, coraz wyżej.