Stare fotografie i zdjęcia

Skanowanie i retusz starych zdjęć

• skanowanie i retusz starych zdjęć
• dorabianie utraconych fragmentów zdjęć
• korekcja kontrastu i kolorystyki

Skanowanie i retusz starych zdjęć wymaga doświadczenia i precyzji. Jeśli masz w swoim domu lub albumie rodzinnym stare fotografie przynieś je do nas. Zajmiemy się nimi tak by mogły cieszyć nie tylko Tych, którzy mogą na nich być ale nawet i młode pokolenia. Niech te małe fragmenty wieczności uchwyconej w obraz odzyskają świetność swych najlepszych czasów.

Skanowanie starych zdjęć

Cennik skanowania zdjęć papierowych

ILOŚĆODBIÓR300-1200 dpiSTAŁY KLIENT
1-3 szt.3 - 5 godzin8,00 zł/szt.- 20%
4-9 szt.24 godziny5,30 zł/szt.- 20%
10-19 szt.1-2 dni4,40 zł/szt.- 20%
20-99 szt1-4 dni3,50 zł/szt.- 20%
pow. 100 szt.do ustalenia2,60 zł/szt.- 20%

Posiadamy nowoczesny sprzęt dzięki któremu możemy skanować zdjęcia w wysokich rozdzielczościach. To pozwala nam je powielać na większych formatach, by mogły nie tylko służyć jako odnowione, wierne kopie swoich oryginałów. Jeśli chcesz zachować ducha starej fotografii lub jedynie odświeżyć zawartość zakurzonych albumów to w naszej ofercie znajduje się również retusz (odrestaurowywanie) starych zdjęć.

Taki dowód naszej pamięci będzie najlepszym prezentem jaki możemy sprawić nie tylko sobie czy bliskim ale także wszystkim dla których ważny jest miniony czas. Podarowanie komuś takiego małego biletu do krainy wspomnień może wywołać piękne emocje i opowieści których blask rozświetli cały otaczający nas świat.

Do każdego zdjęcia podchodzimy z pietyzmem i oddaniem godnym dawnym mistrzom, którzy nad każdym obrazem pracowali jak nad osobnym dziełem sztuki. Dzięki wytrawnym metodom, doświadczeniu, profesjonalizmowi i nowoczesnej technologii potrafimy uzyskać efekty zadowalające każde wymagania.

Jesteśmy profesjonalistami więc umiemy okazać szacunek dla piękna, tak kruchego wobec możliwości elektroniki i dostępnych dziś narzędzi. Staramy się je doceniać na każdym kroku w naszym, tak szybko zmieniającym się, zawodzie. Dlatego staramy się nie zmieniać nic gdy dostrzeżemy, że jakieś zdjęcie impregnowane czasem nabrało tej tajemniczej mocy przyciągającej wzrok każdego znawcy który umie je dostrzec.

Sprawdź również ofertę skanowanie slajdów, klisz, negatywów i pozytywów.

Każdą fotografię traktujemy z osobnym zaangażowaniem i uwagą więc wycena każdego retuszu (korekty) zdjęcia jest indywidualna i zależna od wielu czynników – w celu otrzymania oferty zapraszamy wraz ze zdjęciami do naszego punktu w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60.