Fotoprodukty

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię fotoprodukt.

Fotokubek z własnym zdjęciem


Fotokubek ze zdjęciemFotokubek stanowi idealną pamiątkę na każdą okazję. Do każdego fotokubka oferujemy indywidualny projekt. Kubek z nadrukiem może być ze zdjęciem, napisem, logo firmy, ręcznym napisem, rysunkiem i każdą inną graficzną formą, która może zostać zapisana jaki plik cyfrowy.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Jeśli sama fotografia nie wystarczy, możemy również dodać dowolny tekst, grafikę lub wykonać kolaż ze zdjęć. Kliknij aby uzyskać więcej informacji.

Kalendarze z własnych zdjęć


Kalendarz biurkowy z własnych zdjęćKalendarz z własnych zdjęć to wspaniały prezent z okazji Świat Bożego Narodzenia lub z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oferujemy jednostronicowe i dwunastronicowe kalendarze ścienne. Zamówienia można składać internetowo lub osobiście w naszym zakładzie fotograficznym.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości papierach satynowych i fotograficznych.

To, co nas wyróżnia w realizacji zamówień druku kalendarzy to indywidualne podejście. Projekty wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każde zdjęcie jest estetycznie wkomponowane w układ strony kalendarza.

Bombki z własnymi zdjęciami

Foto bombka z własnym zdjęciem ZESTAW 4 szt. fotobombek z własnymi zdjęciami stanowią wyjątkową pamiątką na Bożonarodzeniowej choince.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Z obu stron możesz włożyć swoje ulubione fotografie. Jeśli w Twoich zbiorach brakuje zdjęć, które nadawałyby się do bombek przyjdź do nas na świąteczną mini sesję. Specjalnie przygotowana aranżacja (choinka, prezenty, kominek i mnóstwo ciepłego klimatu) pozwoli na przygotowanie wyjątkowych fotobombek.

Puzzle fotograficzne

Fotopuzzle z własnych zdjęćPuzzle fotograficzne zamiast konsoli PS4 lub Xbox. Puzzle z własnymi zdjęciami w zamian za siedzenie nad telefonem i przewijanie Facebook. Fotopuzzle aby wszyscy domownicy mogli coś wspólnie stworzyć 🙂

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Zanim nastały czasy komputerów i internetu w każdym domu zabawy były bardziej twórcze i rozwijające. Puzzle niejednokrotnie lądowały na jedynym stole w domu lub zajmowały głównej przejście w jednym z pokoi. Dzisiaj najczęściej leżą zakurzone i niezauważone. Teraz masz okazję wrócić do tej wspaniałej rozrywki.

Fotoalbum Mini


Fotoalbum miniChcesz sprawić komuś prezent? Masz w telefonie zdjęcia, które warto wyróżnić, a zwykły ich wydruk byłby niewystarczający? Tradycyjne fotoksiążki i fotoalbumy wymagają sporego zaangażowania w przygotowanie projektu, wybrania właściwej okładki oraz z pewnością mogą kojarzyć się z wysokim kosztem ich przygotowania.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Dlatego aby ułatwić Ci wybór zdjęć (już od 5 zdjęć), uprościć maksymalnie projekt (jedno zdjęcie na jedną rozkładówkę) oraz uzyskać niższą cenę (w promocji już od 44,00 zł) dodaliśmy do naszej oferty Fotoalbum Mini.