Fotoprodukty

Wybierz z poniższej listy interesujący Cię fotoprodukt.

Fotokubek z własnym zdjęciem


Fotokubek ze zdjęciemFotokubek stanowi idealną pamiątkę na każdą okazję. Do każdego fotokubka oferujemy indywidualny projekt. Kubek z nadrukiem może być ze zdjęciem, napisem, logo firmy, ręcznym napisem, rysunkiem i każdą inną graficzną formą, która może zostać zapisana jaki plik cyfrowy.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Jeśli sama fotografia nie wystarczy, możemy również dodać dowolny tekst, grafikę lub wykonać kolaż ze zdjęć. Kliknij aby uzyskać więcej informacji.

Breloczek na zdjęcie

Fotobrelok z własnym zdjęciemBrelok ze zdjęciem - upominek, który masz zawsze pod ręką. Miłość, radość i uśmiech od 9 zł.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Do wyboru jest kilka rodzajów breloczka ze zdjęciem - plastikowy, w eko-skórze lub metalowy.
W każdym z breloczków, zdjęcia można wymieniać samodzielnie i wielokrotnie.

Kalendarze z własnych zdjęć


Kalendarz biurkowy z własnych zdjęćKalendarz z własnych zdjęć to wspaniały prezent z okazji Świat Bożego Narodzenia lub z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oferujemy 12-stronicowe kalendarze biurkowe oraz ścienne. Zamówienia można składać internetowo lub osobiście w naszym zakładzie fotograficznym.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości papierach satynowych i fotograficznych.

To, co nas wyróżnia w realizacji zamówień druku kalendarzy to indywidualne podejście. Projekty wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każde zdjęcie jest estetycznie wkomponowane w układ strony kalendarza.

Śnieżna fotokula z miejscem na 2 zdjęcia

Śnieżna fotokula z miejscem na dwa zdjęciaDla niektórych to kolejny gadżet, a dla innych powrót do wspomnień. Śnieżna kula z miejscem na dwa zdjęcia (z przodu i z tyłu) oraz z bardzo łatwym mechanizmem wymiany ich dowolną ilość razy.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Idealny dla każdego dziecka, choć lubiany przez wielu dorosłych, którym kula śnieżna przypomina dzieciństwo. Produkt wysokiej jakości dostępny od ręki w naszym zakładzie fotograficznym lub przez sklep internetowy z możliwością wysyłki (paczkomaty lub kurier DPD). Śnieżną kulę możesz zamówić ze zdjęciami lub bez. W przypadku gdy zdecydujesz się na zamówienie bez zdjęć, kula dostarczana jest wraz z szablonem umożliwiającym wycięcie własnych zdjęć w prawidłowy sposób.

Bombki z własnymi zdjęciami

Foto bombka z własnym zdjęciem ZESTAW 4 szt. fotobombek z własnymi zdjęciami stanowią wyjątkową pamiątką na Bożonarodzeniowej choince.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Z obu stron możesz włożyć swoje ulubione fotografie. Jeśli w Twoich zbiorach brakuje zdjęć, które nadawałyby się do bombek przyjdź do nas na świąteczną mini sesję. Specjalnie przygotowana aranżacja (choinka, prezenty, kominek i mnóstwo ciepłego klimatu) pozwoli na przygotowanie wyjątkowych fotobombek.

Puzzle fotograficzne

Fotopuzzle z własnych zdjęćPuzzle fotograficzne zamiast konsoli PS4 lub Xbox. Puzzle z własnymi zdjęciami w zamian za siedzenie nad telefonem i przewijanie Facebook. Fotopuzzle aby wszyscy domownicy mogli coś wspólnie stworzyć 🙂

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Zanim nastały czasy komputerów i internetu w każdym domu zabawy były bardziej twórcze i rozwijające. Puzzle niejednokrotnie lądowały na jedynym stole w domu lub zajmowały głównej przejście w jednym z pokoi. Dzisiaj najczęściej leżą zakurzone i niezauważone. Teraz masz okazję wrócić do tej wspaniałej rozrywki.

Fotoalbum Mini


Fotoalbum miniChcesz sprawić komuś prezent? Masz w telefonie zdjęcia, które warto wyróżnić, a zwykły ich wydruk byłby niewystarczający? Tradycyjne fotoksiążki i fotoalbumy wymagają sporego zaangażowania w przygotowanie projektu, wybrania właściwej okładki oraz z pewnością mogą kojarzyć się z wysokim kosztem ich przygotowania.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Dlatego aby ułatwić Ci wybór zdjęć (już od 5 zdjęć), uprościć maksymalnie projekt (jedno zdjęcie na jedną rozkładówkę) oraz uzyskać niższą cenę (w promocji już od 44,00 zł) dodaliśmy do naszej oferty Fotoalbum Mini.

 

Fotoobraz, druk na płótnie (canvas)

Fotopianka, druk na piance (fotoboard)

Album tradycyjny