Druk zdjęć

Wybierz odpowiednią kategorię:

Wywoływanie zdjęć w Gdańsku, ul. Świętokrzyska 60
Zakładka druk zdjęć (wywoływanie zdjęć) została podzielona na kilka kategorii: druk odbitek fotograficznych, druk wielkoformatowy (zdjęcia w dużym rozmiarze), druk fotoobrazów oraz fotopianek. Zamówienia można składać osobiście lub przez internet.


Z uwagi na sytuację w Polsce (jak i na całym świecie) dotyczącej koronawirusa, w tym miejscu będziemy informować na bieżąco
o aktywności naszego zakładu fotograficznego:

13.03.2020, piątek: 10:00 – 13:30
14.03.2020, sobota: informacja będzie podana wieczorem 13.03.2020
15.03.2020, niedziela: nieczynne
kolejne dni: będziemy podawać w najbliższym czasie

Zamówienia na druk zdjęć i inne zamówienia złożone drogą elektroniczną SĄ NADAL REALIZOWANE. Każde zamówienie, czas realizacji jak i możliwość odbioru ustalane są indywidualnie. Informacje te, przesyłane są e-mailowo lub SMS dla każdego zamówienia osobno.


Czas realizacji

STAND. – Standard
Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wydawane są tego samego dnia między godziną 16:00 a 18:00
Zamówienia przyjęte po godzinie 12:00 wydawane są następnego dnia po godzinie 12:00

Zamówienia przyjęte w soboty do godziny 12:00 wydawane są tego samego dnia między 15:00 a 16:00
Zamówienia przyjęte w soboty po godzinie 12:00 wydawane są w poniedziałek od 12:00

ECO – Ekonomiczny (niższa cena), – 3-4 dni robocze
Zamówienia przyjęte do godziny 12:00 wydawane są trzeciego dnia między godziną 16:00 a 18:00
Zamówienia przyjęte po godzinie 12:00 wydawane czwartego dnia roboczego między 16:00 a 18:00
Sobota nie jest liczona jako dzień roboczy i zamówienia te traktowane są jak złożone w poniedziałek do 12:00.

EXPRESS – poza kolejnością (dopłata 8 zł do całości jednego zamówienia)
Zamówienia realizowane poza kolejnością (od 10 min. do 3 godzin) jednak o czasie ich wydania decyduje sprzedawca.

DOCINANIE wydruków do nietypowych formatów

Docinanie do 3 szt dowolnego formatu wykonujemy BEZPŁATNIE.
Powyżej 3 szt. (licząc od czwartej sztuki) pobieramy dodatkowo 1,50 zł/szt. dla formatu nie przekraczającego formatu 30×45 cm oraz 2,60 zł/ szt. powyżej formatu 30×45 cm..

Wywoływanie zdjęć – odbitki

Odbitki fotograficzne realizowane są w dwóch trybach czasowych. Tryb czasowy STANDARD (w tym samym dniu lub następnym) oraz tryb czasowy ECO (3-4 dni robocze). Oferujemy papier fotograficzny błyszczący i matowy. Papier błyszczący zalecany jest do albumów natomiast papier matowy (satynowy) stosowany najczęściej jest do ramek fotograficznych. Zamówienia można składać osobiście lub poprzez nasz panel zamówień.

Druk wielkoformatowy

Drukujemy (wywołujemy zdjęcia) na najnowszych ploterach fotograficznych używając m.in. papierów ILFORD. Wydruki wielkoformatowe są w najwyższej jakości. Do wydruków wielkoformatowych zalecamy papier matowy. Redukuje on odbicia światła. Zdjęcia docinamy również do nietypowych rozmiarów.

Fotoobrazy, canvas

Fotoobraz to płótno naciągnięte na drewnianą ramę (blejtram). Fotoobrazy mają zadrukowane krawędzie boczne (warto uwzględnić dodatkowo 2,5 cm marginesu na zadrukowane krawędzi fotoobrazu), dzięki czemu fotoobraz gotowy jest do zawieszenia na ścianie. W ten sposób przygotowany fotoobraz można oddać do oprawienia w ramę.

Fotoboard, foto pianka

Fotoboard, fotopianka to druk na papierze fotograficznym (błyszczącym, matowym lub jedwabistym), który jest podklejony na piankę. Zastosowanie pianki nadaje sztywności wydrukom, które pozostają niezwykle lekkie. Fotopiankę można przykleić dwustronną taśmą do ściany lub zamocować na cienkich żyłkach nadając efektu przestrzennego.

Druk plakatów, plakaty

Druk plakatów już od jednej sztuki. Wysokiej jakości plakatowy papier fotograficzny o gramaturze 190 g. Oferta polecana wszędzie tam, gdzie drukarnie odmawiają realizacji zamówienia z racji niewielkiego zamówienia.