Druk zdjęć

Wybierz odpowiednią kategorię:

Wywoływanie zdjęć w Gdańsku, ul. Świętokrzyska 60
Zakładka druk zdjęć (wywoływanie zdjęć) została podzielona na kilka kategorii: druk odbitek fotograficznych, druk wielkoformatowy (zdjęcia w dużym rozmiarze), druk fotoobrazów oraz fotopianek. Zamówienia można składać osobiście lub przez internet.

Czas realizacji druk zdjęć
Jest to maksymalny czas realizacji w danym trybie

WAŻNA INFORMACJA DLA CIEBIE

Podane niżej tryby realizacji przedstawiają maksymalny czas wydania gotowych zamówień. Oznacza to, że jeśli będziemy mieć możliwość wykonania szybciej Twojego zamówienia, to na pewno je wykonamy. Tym samym niezwłocznie poinformujemy Cię o możliwości wcześniejszego odbioru. Dlatego jeśli złożysz zamówienie w trybie standard, czasem możesz je otrzymać w chwilę, a czasem następnego dnia (nie więcej niż 24 godziny od złożenia zamówienia). Z tego względu udostępniliśmy dodatkowy tryb Ekspress, aby odpowiednio ustalać priorytety realizacji wszystkich zamówień, a Tobie w razie potrzeby móc wydać zamówienie poza kolejnością.

Czas realizacji:

EXPRESS – realizacja zamówienia poza kolejnością – maksymalnie 3 h
Dopłata 8 zł do całości jednego zamówienia.

EXPRESS to zamówienia trybu STANDARD realizowane poza kolejnością (od 10 min. do 3 godzin) jednak o czasie ich wydania decyduje Osoba przyjmująca zamówienie.

STAND. – Standard – maksymalnie 24 h
Zamówienia przyjęte w ciągu całego dnia, wydawane są maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia (lub tak szybko jak będzie to możliwe w zależności od ilości zleceń). Zamówienia na nietypowe formaty w większych ilościach niż 1-5 szt.), wymagające docięcia, mogą być wydłużone w realizacji do 2-3 dni roboczych jednak o terminie tym decyduje Osoba przyjmująca zamówienie.

ECO – Ekonomiczny (niższa cena), – 4 dni robocze
Zamówienia przyjęte w ciągu całego dnia, wydawane są czwartego dnia roboczego między godziną 16:00 a 18:00 lub wcześniej (tak szybko jak to będzie możliwe w zależności od ilości zleceń)
Sobota i niedziela w trybie ECO nie są liczone jako dni robocze i zamówienia te traktowane są jak złożone w poniedziałek.

Uwaga! Standard, Eco czy Express to różnice w czasie realizacji. W każdym przypadku jest to wysokiej jakości wydruk/odbitka, które przez wiele osób nazywane są jako wywoływanie zdjęć.

Docinanie zdjęć do formatu
Wydruki/odbitki możemy dociąć do dowolnego rozmiaru

DOCINANIE wydruków do nietypowych formatów

Docinanie do 3 szt dowolnego formatu wykonujemy BEZPŁATNIE.
Powyżej 3 szt. (licząc od czwartej sztuki) pobieramy dodatkowo 1,50 zł/szt. dla formatu nie przekraczającego formatu 30×45 cm oraz 2,60 zł/ szt. powyżej formatu 30×45 cm..

Wywoływanie zdjęć – odbitki

Oferujemy papier fotograficzny błyszczący i matowy/półmatowy (luster). Papier błyszczący zalecany jest do albumów natomiast papier matowy stosowany najczęściej jest do ramek fotograficznych. Zamówienia można składać osobiście lub poprzez nasz panel zamówień.

Druk wielkoformatowy

Drukujemy (wywołujemy zdjęcia) na najnowszych ploterach fotograficznych. Wydruki wielkoformatowe są w najwyższej jakości. Do wydruków wielkoformatowych zalecamy papier matowy/półmatowy (luster). Redukuje on odbicia światła. Zdjęcia docinamy również do nietypowych rozmiarów.

Fotoobrazy, canvas

Fotoobraz to płótno naciągnięte na drewnianą ramę (blejtram). Fotoobrazy mają zadrukowane krawędzie boczne (warto uwzględnić dodatkowo 2,5 cm marginesu na zadrukowane krawędzi fotoobrazu), dzięki czemu fotoobraz gotowy jest do zawieszenia na ścianie. W ten sposób przygotowany fotoobraz można oddać do oprawienia w ramę.

Fotoboard, foto pianka

Fotoboard, fotopianka to druk na papierze fotograficznym (błyszczącym, matowym lub jedwabistym), który jest podklejony na piankę. Zastosowanie pianki nadaje sztywności wydrukom, które pozostają niezwykle lekkie. Fotopiankę można przykleić dwustronną taśmą do ściany lub zamocować na cienkich żyłkach nadając efektu przestrzennego.

Druk plakatów, plakaty

Druk plakatów już od jednej sztuki. Wysokiej jakości plakatowy papier fotograficzny o gramaturze 190 g. Oferta polecana wszędzie tam, gdzie drukarnie odmawiają realizacji zamówienia z racji niewielkiego zamówienia.