Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa jest Twoją wizytówką. Jeszcze do niedawna profesjonalne zdjęcia na własnej stronie internetowej były luksusem – dzisiaj są już koniecznością. Aby bardzo dobrze zaprezentować się na fotografii z pewnością wymagane jest spełnienie kilku warunków.

 1 ujęcie2 ujęcia3 ujęcia4 ujęcia
Cena STANDARD60,00 zł100,00 zł150,00 zł180,00 zł
Cena STAŁY KLIENT50,00 zł90,00 zł140,00 zł170,00 zł

Umów się teraz na sesję biznesową


W odpowiedzi otrzymasz od nas informację czy termin jest dostępny.
Uwaga. Sesje biznesowe najczęściej wykonywane są w godzinach otwarcia punktu. W indywidualnych przypadkach umawiamy terminy poza godzinami otwarcia zakładu fotograficznego.

Wyrażam zgodę na otrzymanie odpowiedzi od 2 STYLE Michał Piotrowski drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez 2 STYLE Michał Piotrowski w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.)

Jak przygotować się do wykonania fotografii?

  • strój oficjalny, adekwatny do wykonywanego zawodu lub pracy
  • jeżeli Twój zawód wymaga prezentacji akcesoriów (książka, tablet, laptop, długopis, teczka itp), weź je ze sobą
  • pamiętaj aby przed sesją odpocząć

Gdzie wykonywana jest fotografia biznesowa

Fotografie biznesowe wykonywane są w punkcie usługowym na ul. Świętokrzyskiej 60 w Gdańsku. Dysponujemy osobnym pomieszczeniem na przebranie stroju. Zdjęcia wewnątrz naszego obiektu możesz zobaczyć w zakładce „kontakt„.

Istnieje również możliwość wykonania sesji w plenerze, biurowcach itp. Sesje poza naszym punktem wymagają wcześniejszego umówienia terminu.

Pomagamy stworzyć oryginalny wizerunek dla każdej osoby. Napisz do nas w jakiej branży pracujesz, co lubisz, co jest dla Ciebie ważne, jakie masz pasje, kto jest Twoim klientem oraz jakiego klienta starasz się zdobyć. Prześlij nam dodatkowo swoje aktualne amatorskie zdjęcie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję wizerunkową.

Zdjęć jest wykonywanych więcej z czego wybierane są te najlepsze do dalszej obróbki. Po wykonanej sesji zdjęcia poddawane są obróbce.

Zdjęcia do rekrutacji w liniach lotniczych
(zdjęcia dla stewardessy, zdjęcia dla stewarda)

Wykonujemy zdjęcia do rekrutacji w liniach lotniczych. Przeważnie potrzebne są dwie fotografie. Jedno ze zdjęć prezentuje całą sylwetkę, a drugie przedstawia twarz kandydatki lub kandydata.

Sprawdź szczegóły oferty w zakładce „Zdjęcia do rekrutacji w liniach lotniczych