Kubek ze zdjęciem, czyli fotokubek z nadrukiem na prezent

Kubek ze zdjęciem, czyli inaczej fotokubek, to prezent na wiele okazji. Możliwości projektu są nieograniczone. Projekt może składać się ze zdjęć, rysunków, tekstu, życzeń, dedykacji i każdej innej formy graficznej. Foto kubek może być uzupełnieniem większego prezentu. Jeśli kupujesz nową książkę lub płytę z muzyką, to fotogadżet w postaci kubka ze zdjęciem, będzie stanowił świetne uzupełnienie. Powrót z wakacji również może być idealną okazją do tego, aby wspomnienia zawarte na przywiezionych zdjęciach, zachować w formie radosnego kubka, przypominającego wyjątkowe chwile.

ZAMÓW TERAZ

Zamów teraz Foto Kubek ze zdjęciem

kubek z Twoim ulubionym zdjęciem lub grafiką oraz napisem
Kubek ze zdjęciem – pomysł na prezent

Jeśli chcesz zamówić kubek ze zdjęciem, kliknij. Gotowe zamówienie możesz odebrać osobiście w naszym zakładzie fotograficznym w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60. Możemy również wysłać do Ciebie przesyłkę kurierem DPD lub Paczkomatem Inpost.

Kubek ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

Na fotokubku dla Babci lub Dziadka, może znaleźć się nie tylko zdjęcie kochanych wnuków. Projekt może również zawierać rysunek lub napis, wykonany przez Dzieci.

Jeśli zdecydujesz się na napis, wybierz odpowiednią formę. Zamiast napisu „Kubek dla Babci” lub „Kubek dla Dziadka”, lepiej jest napisać „Kubek Babci” lub „Kubek Dziadka”.

Kubek z okazji Dnia Babci i Dziadka
Kubek ze zdjęciem na Dzień Babci i Dziadka

Jeszcze lepszym i bardziej oryginalnym pomysłem jest tekst skierowany bezpośrednio do osoby, która otrzyma kubek ze zdjęciem. Mogą to być spersonalizowane życzenia lub tekst motywacyjny.

Najlepszy foto kubek dla Babci i Dziadka to taki, na którym jest zdjęcie wnuka lub wnuczki i krótki tekst. Kubek dla Babci, może mieć inny kolor tła i wnętrza, niż fotokubek dla Dziadka. W ten sposób przygotowana pamiątka, nie tylko może służyć przez kolejne lata ale może również „wzmocnić” w podświadomości smak herbaty lub kawy.

Jeśli nie posiadasz wyjątkowego zdjęcia, które nadawałoby się na projekt kubka, przynieś do nas rysunek wykonany przez Twoje dziecko. Rysunek zeskanujemy w wysokiej rozdzielczości i oddamy go Tobie, wraz z przygotowanym foto kubkiem.

Kubek z nadrukiem na Walentynki

Fotokubek z nadrukiem na Walentynki, to jedynie dodatek do kwiatka i reszty atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Jednak kwiatek z czasem zwiędnie, a kubek pozostanie na dłużej.

Projekt fotokubka z okazji święta zakochanych, może być pełen czerwonych serc, kwiatów i wyrazów miłości. Może również zawierać zdjęcie lub zdjęcia radosnych chwil spędzonych wspólnie ze sobą.

Najczęstszym błędem popełnianym przez naszych klientów jest to, że podsyłają Oni zdjęcia przedstawiające osobę, która ma zostać obdarowana takim prezentem. Wynika to z tego, że często chcemy dać innym to, co nam wydaje się piękne i wyjątkowe. Jednak osoba, która dostaje taki prezent, w większości przypadków chciałaby dostać kubek ze zdjęciem przedstawiającym krajobraz, wspomnienie ze wspólnego wyjazdu lub Waszą wspólną fotografię.

Napis na fotokubku

Do projektu nadruku na fotokubek można dodać również napis. „Kocham Cię” jest najczęściej używanym zwrotem, jednak warto zastanowić się nad bardziej spersonalizownym wyrazem lub dłuższym tesktem. Pomyśl, czego ukochanej osobie chcesz życzyć. Może to nie życzenia, a cytat będzie bardziej trafiony.

Umiesz rysować lub malować? Stwórz niepowtarzalną pamiątkę. Foto Kubek z Twoją własnoręczną twórczością z pewnością zaskoczy Walentynkę.

Kubek z reprodukcją obrazu
Kubki z replikami obrazów Joanny Ratajczyk

Przynieś do nas rysunek. Zeskanujemy go lub sfotografujemy w odpowiedniej rozdzielczości. Pamiętaj, że pole zadruku kubka 330 ml jest w granicach 20-23×9 cm. Warto te proporcje uwzględnić jeszcze przed malowaniem, abyśmy później nie musieli przycinać zeskanowego obrazu.

Kubek z reprodukcją obrazu Joanna Ratajczyk
Kubek z repliką obrazu – Joanna Ratajczyk

Kubek ze zdjęciem na Dzień Kobiet

W tym przypadku, zarówno jeden fotokubek jak i cały zestaw, np sześciu sztuk, stanowi oryginalny pomysł na prezent z okazji Dnia Kobiet.

Projekt może uwzględniać elementy wdzięczności, które warto okazać Paniom za ich codzienne starania i trudy.
Mogą to być słowa wdzięczności lub zdjęcia ułatwiające wizualizację marzeń.

Coś więcej niż foto kubek?

Zestaw kubków latte lub filiżanek może stanowić uzupełnienie kuchennej kolekcji. W takiej sytuacji, warto przed przygotowaniem projektu, wziąć pod uwagę wystrój kuchni lub salonu, aby nowy prezent wpasował się pomieszczenie i dodatkowo stanowił element dekoracyjny.

W ofercie posiadamy kubki tradycyjne o pojemności 330 ml, kubki latte oraz filiżanki z talerzykami. Dodatkowo wnętrza kubków tradycyjnych, dostępne są w różnych kolorach. Ten element, także może być istotny pod kątem wystroju.

Fotokubek na Dzień Matki lub Dzień Ojca

Fotokubek z tej okazji, powinien zawierać przede wszystkim, dowolną formę wdzięczności. To, że dziś masz okazję przygotować taki prezent, jest ściśle powiązane z Twoimi Rodzicami.

Tylko od Twojej inwencji twórczej zależy, co to będzie. My wspomożemy Cię odpowiednio przygotowanym projektem. Dostarcz nam jedynie materiał. Mogą to być zdjęcia, tekst lub odręczny napis, który zeskanujemy i dodamy do projektu.

Masz wiele zdjęć? Zastosuj foto kolaż

Kolaż ze zdjęć na fotokubku
Kolaż ze zdjęć na fotokubku

Fotokubek może być ozdobiony również wieloma zdjęciami ułożonymi w formie fotokolażu. Zalecana ilość to 10-30 zdjęć. Jest to dobry sposób na przedstawienie dużej ilości wspomnień na jednym fotoprodukcie. Ponadto taki pomysł, daje możliwość wykorzystania plików w niskiej jakości lub rozdzielczości.

Symulacja przedstawiająca różnice ilości zdjęć
Kolaż ze zdjęć – różne ilości

Brak pomysłu na projekt kubka z nadrukiem?

Z pomocą mogą też przyjść teksty motywujące, życzenia, dedykacja lub wiersz nawiązujący do czasów młodości Twoich Rodziców. Fotokubek może być jednym z elementów większego prezentu i stanowić uzupełnienie nowej książki, bukiety kwiatów czy płyty z muzyką.

Jeśli masz więcej czasu na przygotowanie prezentu, odszukaj stare zdjęcia. Istotne jest, aby były to ich ulubione zdjęcia, a nie te, które Tobie się podobają. Pamiętaj, że jest to prezent dla Nich, a nie dla Ciebie. Stare fotografie, dodatkowo poddane obróbce w naszym zakładzie fotograficznym, nadadzą nowym fotokubkom wyjątkowy charakter. Pozytywnie zaskocz swoich rodziców!

Kubek ze zdjęciem na Dzień Dziecka

Biorąc pod uwagę ogromną ilość zabawek, bohaterów bajek, ilmów i gier, możliwości zaprojektowania kubka są nieograniczone.

Jeśli Twoje dziecko, ma swojego ulubionego bohatera z bajki lub filmu, to kubek z takim zdjęciem, będzie świetnym prezentem. Sądzimy nawet, że wszelkiej formy lekarstwa w płynnej postaci mogą być łatwiejsze do przełknięcia 😉

Być może w swojej kolekcji zdjęć, posiadasz takie, na którym Twoje Dziecko, stoi obok dużej postaci z bajki. Często takie dekoracje stawiane są w kinach, muzeach lub okazjonalnych eventach. Takie zdjęcie idealnie nadaje się do projektu foto kubka. Oczywiście pod warunkiem, że jest to aktualnie, ulubiony bohater 😉

Dziwne i nietypowe to najlepszy wybór na fotokubek dla Dziecka 😉

Dzieci, przeważnie lubią to, co dla nas może być zbyt kolorowe, dziwne i nietypowe. Przed projektem, warto jest wprost zapytać Dziecko, która postać obecnie jest Jego ulubioną postacią. Do prezentu w postaci nowej gry lub filmu, możesz dołączyć właśnie kubek ze zdjęciem.

Pamiętaj, że kubek ma cieszyć Twoje Dziecko 😉 a nie Ciebie. To dla Niego jest ten prezent.

Prezent pod choinkę lub na Mikołajki

Prezent pod choinkę lub na Mikołajki w postaci foto kubka to nieograniczone możliwości. Projekt kubka może zawierać wspomnienia z wakacji lub zimowego wypadu na sanki. Odświeżenie starych zdjęć, klisz i slajdów również może wspaniale posłużyć jako materiał do wykonania projektu. Kolejnym pomysłem może być wykonanie kolażu ze zdjęć. Połączysz w ten sposób wiele wspomnień, rozbudzając w osobie wiele iskier radości.

Kubek ze zdjęć pod choinkę - pomysł na prezent
Kubek ze zdjęć pod choinkę – pomysł na prezent

Kubek z nadrukiem dla przedszkoli i szkół

Zakończenie roku szkolnego, podsumowanie konkursu lub święto, któregoś z opiekunów, stanowi kolejną okazję, do wyróżnienia jej w postaci foto kubka z nadrukiem.

W przedszkolach świetnie sprawdzą się zeskanowane rysunki, specjalnie przygotowane na tą okazję. Doskonale wiemy, że rysunek na kartce w najlepszym przypadku trafi do teczki i pozostanie tam na lata. Kubek z rysunkiem umożliwia wyeksponowanie pracy dziecka w oryginalny sposób.

Kubek z nadrukiem - rysunek wykonany przez dziecko
Kubek z nadrukiem – rysunek wykonany przez Twoje Dziecko

Z kolei w szkołach często odbywają się konkursy. Kubek z motywem zwycięstwa, może stanowić uzupełnienie nagrody. Jest to również bardzo udany upominek na zakończenie roku szkolnego. Może niekoniecznie przypominający naukę ale na przykład miłe wspomnienia ze szkolnych wycieczek itp.

Kubek ze zdjęciem – motywacja w pracy

Każda praca, aby przebiegała efektywnie, powinna umożliwiać zrobienie sobie przerwy. Przerwa na ulubioną kawę czy herbatę, może być jeszcze przyjemniejsza, dzięki ulubionemu kubkowi. Warto taki fotokubek, „wyposażyć” zdjęcia i teksty pełne motywacji do dalszego działania i dążenia w kierunku kolejnych marzeń.

Wybierz wartościowy dla Ciebie cytat, piękną fotografię lub wyselekcjonuj zdjęcia do wykonania kolażu. Pomożemy zaprojektować Ci wyjątkowy kubek ze zdjęciem, aby wspierał Cię każdego dnia w pracy.

Fotokubek w pracy z kolażem ze zdjęć
Kubek ze zdjęciem w pracy może uratować każdy dzień 🙂

Kubek z nadrukiem logo firmy

Logo firmy na kubku, może posłużyć jako upominek dla stałych klientów jak i dla pracowników firmy. Jeśli potrzebujesz wykonać więcej niż 10 kubków, najpierw skontaktuj się z nami w celu otrzymania indywidualnej wyceny.

Kubek z jednej strony może zawierać logo firmy, a z drugiej strony, motywacyjny tekst, inspirującą fotografię lub zabawny dodatek. Oferujemy również wykonanie spersonalizowanych kubków dla pracowników firmy.

Kubek firmowy z napisem

Poza logo firmy, można dodać również odręczne podpisy członków zespołu. Najlepiej do tego przygotować kartkę o wymiarach odpowiadających wielkości późniejszego zadruku kubka z uwzględnieniem pustej przestrzeni na logo. Następnie taką kartkę można zeskanować lub oddać nam ją do zeskanowania w wysokiej rozdzielczości. Przed przygotowaniem kubka, prześlemy projekt do akceptacji.

Dodatek do prezentu na rocznicę ślubu

Każda rocznica to wyjątkowy czas. Poza wspólnymi chwilami, większymi prezentami, spotkaniem z najbliższymi, można uzupełnić taki dzień kubkiem rocznicowym. Projekt kubka, może przedstawiać zbiór zdjęć z okresu wspólnie spędzonych lat. Jeśli zbiór zdjęć jest niewielki, projekt warto jest uzupełnić pięknym tekstem w postaci cytatu, wiersza lub własnym przekazem. Życzenia tutaj również będą dobrym pomysłem.

Jak samemu wykonać projekt fotokubka?

Najpierw wybierz elementy, z których powstanie projekt. Mogą to być zdjęcia, grafika, tekst, namalowany obraz i każda inna graficzna forma, którą można przenieść do cyfrowego świata.

Następnie potrzebujesz odpowiedniego oprogramowania. Do przygotowania projektu, możesz użyć programu na komputerze lub telefonie. Istotne jest, aby taki program umożliwiał poprawny zapis pliku do rozdzielczości 300 dpi, wymaganej do późniejszego druku.

Zwróć również uwagę, czy gotowy plik z projektem nie zawiera logo producenta oprogramowania. Wiele darmowych programów reklamuje się w ten sposób. Jeśli masz wątpliwości, zapytaj nas, czy dany program będzie nadawał się do zaprojektowania nadruku na fotokubek.

Wymagane ustawienia projektu:

  • Rozdzielczość: 300 dpi/cal
  • Rozmiar: 20-23 x 9 cm

Przy projektowaniu unikaj przyciągania elementów do krawędzi. Zwłaszcza dotyczy to tekstu i kluczowych elementów fotografii. Po pierwsze po przeniesieniu obrazu na foto kubek, niewielka część może zostać przycięta. Po drugie nie wygląda estetycznie jak istotne elementy stykają sie z krawędzią. Zwróć uwagę na przykład na to, jak wyglądają okładki popularnych czasopism i w ten sposób postaraj się projektować.

Gotowy projekt prześlij nam do weryfikacji. Jeśli wszystko będzie poprawnie przygotowane, przystąpimy do wypalenia foto kubka.

Kubek ze zdjęciem na prezent

Okazji w ciągu roku na sprezentowanie kubka ze zdjęciem jest mnóstwo. Oto kilka z nich:

  • urodziny lub imieniny
  • Walentynki
  • Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca
  • Dzień Babci i Dziadka
  • Prezent pod choinkę lub na Mikołajki
  • Rocznica ślubu
  • Prezent dla pracowników lub stałych klientów
  • Wyróżnienie na zakończenie roku szkolnego lub nagroda w konkursie
Kubek to świetny pomysł na prezent
Kubek to świetny pomysł na prezent

Najczęstsze pytania

Czy fotokubek można myć w zmywarce?

Wyszukujemy półprodukty najwyższej jakości. Większość naszych fotokubków jest najwyższej klasy, umożliwiającej wielokrotne mycie w zmywarce. Szczegółowe informacje dotyczące odpowiedniego użytkowania znajdziesz w opisie produktu.

Kubek stukł się. Czy mogę wykonać go ponownie?

Po wykonaniu projektu, wypaleniu kubka i opłaceniu zamówienia, możemy udostępnić na życzenie plik w dużej rozdzielczości. Umożliwi to późniejszy wydruk. Pamiętaj jednak aby zachować projekt na swoim emailu.

Chcę zamówić kilka kubków ze zdjęciami. Czy otrzymam rabat?

Oferujemy zniżki przy zakupie więcej niż jednej sztuki. Aktualną ofertę promocyjną znajdziesz w opisie produktu lub w koszyku sklepu internetowego. Im więcej tym taniej.

Mam własny kubek. Czy możecie wykonać na nim nadruk?

Pracujemy wyłącznie na naszych półproduktach. Daje nam to gwarancję prawidłowego wykonania ostatecznej wersji kubka.

Ile zdjęć można umieścić na fotokubku?

Maksymalna ilość z jakiej przygotowywaliśmy projekt, przekraczała 50 zdjęć. W ten sposób powstał kolaż z malutkich zdjęć.

Wykonałem projekt kubka na innej stronie umożliwiającej projektowanie online. Czy mogę taki projekt wydrukować u Was?

Firmy oferujące możliwość projektowania online, przeważnie zabezpieczają się przed takimi praktykami. Pobrany plik z projektem, w większości przypadków nie będzie nadawał się do druku. Jego właściwa wielkość, odpowiednia do wykorzystania znajduje się na serwerach danej firmy.

Zachęcamy do wykonania projektów wg naszych podpowiedzi. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Chętnie podpowiemy Ci jak się do tego zabrać. Na tej podstronie również znajdziesz wymagania techniczne dotyczące wykonania prawidłowego projektu.

Dodaj komentarz