Kalendarze z własnych zdjęć

Kalendarz z własnych zdjęć to wspaniały prezent z okazji Świat Bożego Narodzenia lub z okazji Dnia Babci i Dziadka. Oferujemy 1-stronicowe i 12-stronicowe kalendarze ścienne. Zamówienia można składać internetowo.

Kalendarze drukowane są na wysokiej jakości papierach satynowych i fotograficznych.

To, co nas wyróżnia w realizacji zamówień druku kalendarzy to indywidualne podejście. Projekty wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każde zdjęcie jest estetycznie wkomponowane w układ strony kalendarza.

Kalendarz ścienny z jednym zdjęciem

Kalendarz ze zdjęć 12 stron


Ważna informacja

Poniższe ceny uwzględniają druk z tego samego projektu przy rozmieszczeniu jednego zdjęcia na każdy miesiąc. Przy większej ilości zdjęć na jeden miesiąc, wykonujemy kolaże i do ceny podstawowej wymagana jest dopłata 3,00 zł od każdego kolejnego pliku.

Ilość stronZamów
teraz
1 szt.2 - 9 szt.
(z tego samego
projektu)
Kalendarz
1 zdjęcie
1 strona
(odrywane
kalendarium
papierowe)
Druk kalendarza - złóż zamówienie35,00 zł35,00 zł
Kalendarz
12 zdjęć
12 stron
(na każdy
miesiąc
zdjęcie)
Druk kalendarza - złóż zamówienie80,00 zł70,00 zł

Oferujemy dwa rodzaje kalendarzy ściennych z własnych zdjęć:

Jak zamówić kalendarz?

Zamówienie możesz złożyć osobiście w naszym punkcie w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60 lub zamówić przez internet w panelu zamówień. Istnieje możliwość odbioru osobistego jak i wysyłki kurierem. Do wyboru masz paczkomaty InPost lub kurier DHL.

Po dostarczeniu do nas wymaganych plików odeślemy na Twój e-mail projekt do akceptacji. Dopiero po otrzymaniu akceptacji, projekt kalendarza jest przekazywany do kolejki druku.

Przy zamówieniu większych ilości kalendarzy oferujemy atrakcyjne rabaty.

fotokalendarz