Sesje fotograficzne

Wybierz odpowiednią kategorię:

Fotografia portretowa

Do dyspozycji mamy różne tła fotograficzne. Najbardziej polecane są tła granatowe, niebieskie, szare, beżowe lub białe. Usługa wykonywana jest w godzinach otwarcia punktu. Każda wybrana fotografia zostaje poddana autorskiej obróbce.

Fotografia rodzinna

Po wykonaniu sesji otrzymasz od nas na miejscu kod z dostępem do zabezpieczonego serwera, z którego będzie można pobrać pliki fotograficzne w dużych rozdzielczościach. Pliki można powielać w dowolnych ilościach wg cen przedstawionych w zakładce „druk zdjęć„. Fotografia rodzinna jako fotoobraz wspaniale może wzbogacić wystrój mieszkania lub domu. Wykonując ją u nas masz pewność, że jakość pliku będzie odpowiednia dla każdej wielkości płótna.

Fotografia biznesowa

W fotografii biznesowej pomagamy stworzyć oryginalny wizerunek dla każdej osoby. Napisz do nas w jakiej branży pracujesz, co lubisz, co jest dla Ciebie ważne, jakie masz pasje, kto jest Twoim klientem oraz jakiego klienta starasz się zdobyć. Prześlij nam dodatkowo swoje aktualne amatorskie zdjęcie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję wizerunkową.

Zdjęć jest wykonywanych więcej z czego wybierane są te najlepsze do dalszej obróbki. Podstawowy retusz gratis.

Sesje fotograficzne wykonywane są w punkcie usługowym w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60.