Sesje fotograficzne

Wybierz odpowiednią kategorię:

Sesje fotograficzne podzielone zostały na dwie główne kategorie. W godzinach otwarcia punktu oferujemy kilka ujęć natomiast pełne sesje fotograficzne realizowane są poza godzinami otwarcia lub w weekendy.

Fotografia portretowa

Do dyspozycji mamy różne tła fotograficzne. Najbardziej polecane są tła granatowe, niebieskie, szare, beżowe lub białe. Usługa wykonywana jest w godzinach otwarcia punktu. Każda wybrana fotografia zostaje poddana autorskiej obróbce.

Fotografia rodzinna

Po wykonaniu sesji otrzymasz od nas na miejscu kod z dostępem do zabezpieczonego serwera, z którego będzie można pobrać pliki fotograficzne w dużych rozdzielczościach. Pliki można powielać w dowolnych ilościach wg cen przedstawionych w zakładce „druk zdjęć„. Fotografia rodzinna jako fotoobraz wspaniale może wzbogacić wystrój mieszkania lub domu. Wykonując ją u nas masz pewność, że jakość pliku będzie odpowiednia dla każdej wielkości płótna.

Jeżeli interesuje Cię większa ilość zdjęć zapraszamy do zakładki „Rodzinne sesje fotograficzne„.

Fotografia biznesowa

W fotografii biznesowej pomagamy stworzyć oryginalny wizerunek dla każdej osoby. Napisz do nas w jakiej branży pracujesz, co lubisz, co jest dla Ciebie ważne, jakie masz pasje, kto jest Twoim klientem oraz jakiego klienta starasz się zdobyć. Prześlij nam dodatkowo swoje aktualne amatorskie zdjęcie. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy propozycję wizerunkową.

Zdjęć jest wykonywanych więcej z czego wybierane są te najlepsze do dalszej obróbki. Podstawowy retusz gratis.

Fotografia aktu artystycznego

Fotografia aktu artystycznego  to czas, który będzie przemijał w miłej atmosferze, bez spięcia i zdenerwowania. To Ty decydujesz o tym gdzie są granice Twojej intymności oraz to w jakich pozycjach czujesz się dobrze. Fotografie są dla Ciebie, a nie dla mnie i zarówno sama sesja jak i wydruki fotograficzne mają być takie jak tego oczekujesz. Jeśli po sesji okaże się, że efekt jest niezadowalający to zwrócę Ci pieniądze.

Sesje fotograficzne wykonywane są w punkcie usługowym w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60.