30-dniowa Gwarancja Zadowolenia na zdjęcia do dokumentów

Jeśli w ciągu 30 dni uznasz, że z jakiegoś powodu wykonując dla Ciebie zdjęcie do dokumentów nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze.
Masz różne obawy przed wykonaniem dla siebie zdjęć do dokumentów? Nie wiesz czy dobrze wyjdziesz na zdjęciu? A może się wstydzisz, sądzisz że zamykasz oczy na każdym zdjęciu, nie masz pewności co do fryzury lub ubrania?

Na miejscu poprowadzimy Cię odpowiednio i doradzimy jak najlepiej ustawić się do zdjęcia do dokumentów biorąc jednocześnie pod uwagę aktualne przepisy i wymogi, co do ich wykonania.

Zdjęcia do dokumentów

Gwarantujemy nie tylko to, że przyjmą w urzędzie przygotowane przez nas Twoje zdjęcie ale również jeśli stwierdzisz, że z jakiegoś względu nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze.

Tego nie zagwarantuje Ci nasza konkurencja! To jak? Widzimy się dzisiaj? 🙂

2 komentarze do wpisu „30-dniowa Gwarancja Zadowolenia na zdjęcia do dokumentów”

  1. Potwierdzam w 100% ze jest to miejsce gdzie zrobią wszystkim super zdjęcia. Mozna liczyc ze nie będziemy wyglądali na zdjęciu jak z kartoteki policyjnej .Jestem bardzo zadowolona .Z pewnością będę kierować wszystkich znajomych co jeszcze nie poznali tego miejsca.Na prawdę znają się na rzeczy!

    Odpowiedz
    • Bardzo dziękujemy za tak wspaniały komentarz oraz polecanie naszych usług Znajomym. Pozdrawiamy 🙂

      Odpowiedz

Dodaj komentarz