Puzzle fotograficzne

Puzzle fotograficzne zamiast konsoli PS4 lub Xbox. Puzzle z własnymi zdjęciami w zamian za siedzenie nad telefonem i przewijanie Facebook. Fotopuzzle, aby wszyscy domownicy, mogli coś wspólnie stworzyć 🙂Puzzle z własnych zdjęć

Zanim nastały czasy komputerów i internetu w każdym domu zabawy były bardziej twórcze i rozwijające. Puzzle niejednokrotnie lądowały na jedynym stole w domu lub zajmowały głównej przejście w jednym z pokoi. Dzisiaj najczęściej leżą zakurzone i niezauważone.

ZAMÓW TERAZ

Teraz masz okazję wrócić do tej wspaniałej rozrywki. Aby to jeszcze bardziej uatrakcyjnić wybierz jedno lub więcej zdjęć ze swojej domowej galerii, złóż zamówienie przez nasz sklep internetowy lub przyjdź osobiście do zakładu fotograficznego w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60.

Zanim wydrukujemy dla Ciebie puzzle, prześlemy ich projekt do akceptacji.

Dodatkowo wybierz czy chcesz otrzymać puzzle w woreczku czy w bardzo estetycznym kartoniku również z nadrukowanym zdjęciem. Możesz również dodać dedykację, dowolny tekst lub inne elementy.

Dostępne formaty

Mamy dostępnym pięć formatów puzzli (A5, A4, A3, A2 oraz 69×49 cm). Każdy z nich dodatkowo ma kilka opcji ilości elementów.

Puzzle foto z własnym zdjęciemFormat A5 ma wymiar 21×14,5 cm
Format A4 ma wymiar 30×21 cm
Format A3 ma wymiar 42×29,5
Format A2 ma wymiar 60×42 cm
Format 69×49 ma rzeczywisty wymiar 68×48

Różnice wynikają z tego, że projekt puzzli zawsze musi być większy od ich późniejszego wydruku, co też trzeba uwzględnić przy wybieraniu odpowiednich zdjęć i późniejszym projektowaniu. Nie zalecamy wybierania zdjęć, na których istotne elementy są przy krawędziach kadru.

Puzzle ze zdjęć

Ilość elementów

Wybierając ilość elementów weź pod uwagę kto te puzzle będzie układał. Oczywiście w przypadku dorosłych im większy format i więcej elementów tym zabawniej, natomiast w przypadku dzieci zalecamy mniejszą ilość elementów. Piszemy o tym ponieważ zaobserwowaliśmy wśród niektórych klientów, że chcą „zająć dzieciom czas”, a tu jednak nie do końca o to chodzi 😉 Dopiero wspólna zabawa z rodzicami lub przyjaciółmi jest tą, która wszystkich cieszy.

Puzzle z własnych zdjęć

Woreczek czy pudełko na puzzle

Zdecydowanie zalecamy zakup puzzli z dodatkowym pudełkiem. Zyskujesz w ten sposób znacznie lepiej prezentujący się produkt. Tak przygotowane puzzle z pewnością będą lepiej wyglądać jako prezent. Ponadto pudełko również można dowolnie zaprojektować. Nie tylko sam wierzch ale również jego boki. Możemy tam zamieścić dowolne elementy (tekst, dedykację, ilość elementów i wielkość puzzli lub zabawny napis) – to Ty decydujesz!

Puzzle fotograficzne z własnymi zdjęciami