Zdjęcie do portfela gratis

Fotografia do portfela gratis

W każdy poniedziałek i środę w godzinach 10:30 – 17:30 – promocja do końca listopada 2018.
Pamiętaj, że nasz punkt jest otwarty od 9:00 do 19:00.

Wiemy, że mało kto lubi oglądać siebie na zdjęciu paszportowym, gdy twarz skierowana jest na wprost Zdjęcie do portfela gratisaparatu, a tym bardziej gdy wg przepisów uśmiech jest „nienaturalnym wyrazem twarzy” 🙂 . Takie jednak są obecnie wymogi wykonywania tych zdjęć, przez co niewiele osób posiada zdjęcia, które można dać żonie lub mężowi do portfela. Znaleźliśmy jednak na to sposób. Więcej o promocji „Zdjęcie do portfela gratis” przeczytasz poniżej.

Takiej oferty nie znajdziesz w żadnym zakładzie fotograficznym w Gdańsku i okolicach, a być może nawet w całej Polsce.

Aby skorzystać z naszej promocji:

  1. Odwiedź nasz punkt w poniedziałek lub środę w godzinach 10:30 – 17:30 (pamiętaj jednak, że nasz punkt jest czynny od 9:00 do 19:00). Czas trwania Promocji obejmuje okres od 1 października 2018 roku do 30 listopada 2018 roku.
  2. Zamów wykonanie minimum 4 zdjęć do paszportu, do dowodu lub prawa jazdy (czyli takich zdjęć, które wymagają ustawienia głowy na wprost aparatu). Otrzymasz w ten sposób dwa gratisowe zdjęcia z półprofilu.
  3. Do Ciebie należy decyzja, czy chcesz skorzystać z naszej oferty i tego, czy mamy wykonać dla Ciebie całkowicie gratisowo drugie zdjęcie z półprofilu (podobne do tego jakie kiedyś było do dowodu, tylko jeszcze ładniejsze)
  4. Otrzymasz od nas w około 10 minut oba zdjęcia – paszportowe lub dowodowe oraz z półprofilu.
  5. Dodatkowo masz możliwość otrzymania pliku cyfrowego wg zasad RODO.

Zdjęcie paszportowe i gratis

zdjęcie do portfela gratis

REGULAMIN USŁUGI „ZDJĘCIE DO PORTFELA GRATIS”
(dalej „Regulamin”)

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem promocji w formie wykonania usługi o nazwie „Zdjęcie do portfela gratis”, zwanej dalej „Promocją”, jest 2 STYLE Michał Piotrowski, ul. Świętokrzyska 60, 80-180 Gdańsk, NIP: 585-135-94-88 zwaną dalej „Organizatorem”.

Czas trwania Promocji obejmuje okres od 1 października 2018 roku do 30 listopada 2018 roku.

§2
GRATISOWA FOTOGRAFIA

Przy każdym zamówieniu 4 lub 8 szt. zdjęć do paszportu, do dowodu lub prawa jazdy Klient otrzyma 2 gratisowe zdjęcia półprofilowe.

 

§3
WARUNKI UCZESTNICTWA I PRZEBIEG PROMOCJI

Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich korzystających z usług firmy 2 STYLE na ul. Świętokrzyskiej 60 w Gdańsku.
Udział w Promocji i podanie danych związanych z realizacją usługi jest dobrowolne.

W celu wzięcia udziału w Promocji oraz uzyskania Nagrody Uczestnik powinien w czasie trwania Promocji:

  • odwiedzić zakład fotograficzny 2 STYLE na ul. Świętokrzyskiej 60 w Gdańsku,
  • zamówić wykonanie minimum 4 szt zdjęć do paszportu lub do dowodu lub do prawa jazdy (otrzyma w ten sposób 2 wydrukowane, gratisowe zdjęcia z półprofilu)
  • aby otrzymać plik cyfrowy należy zamówić również plik cyfrowy dla zdjęcia paszportowego, dowodowego lub prawa jazdy
  • odebrać Gratisową Fotografię w punkcie obsługi klienta, w którym Uczestnik dokonał zakupu Produktów i Usług Promocyjnych
  • Klient w czasie trwania Promocji może skorzystać z niej wielokrotnie przy każdorazowym zamówieniu minimum 4 szt. zdjęć paszportowych, do dowodu lub do prawa jazdy

Wydawanie Fotografii Gratisowych w zakładzie fotograficznym odbywać się będzie w dniach Trwania Promocji w godzinach 10:30-17:30 w każdy poniedziałek i środę miesiąca.

§4
POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Niniejszy Regulamin dostępny jest na stronie internetowej www.fotograf.2style.pl oraz w Zakładzie Fotograficznym 2 STYLE w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej, w którym realizowana jest Promocja „Zdjęcie do portfela gratis”.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w niniejszym Regulaminie, w każdym czasie bez podania przyczyny.

Dodaj komentarz