Fotografia portretowa

Fotografia portretowa wykonywana jest w naszym punkcie w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60. Do dyspozycji mamy różne tła fotograficzne. Najbardziej polecane są tła granatowe, niebieskie, szare, beżowe lub białe. Usługa wykonywana jest w godzinach otwarcia punktu. Każda wybrana fotografia zostaje poddana autorskiej obróbce.

Wymagamy umówienia terminu sesji. Zadzwoń 535 807 760.

Terminy oddania gotowej, obrobionej fotografii:
Fotografie zrealizowane do godziny 13:00, wydawane są tego samego dnia około godziny 19:00
Fotografie zrealizowane po godzinie 13:00, wydawane są następnego dnia do około godziny 13:00

 1 ujęcie/ 1 osoba2 ujęcia/ 1 osoba3 ujęcia/1 osoba4 ujęcia/1 osoba
Cena STANDARD40,00 zł70,00 zł90,00 zł120,00 zł
Cena STAŁY KLIENT30,00 zł60,00 zł80,00 zł110,00 zł

Fotografia portretowa GdańskW dobie wszechobecnego Internetu, gdzie wszystko gna do przodu z prędkością do tej pory ludzkości nie znaną, pytanie: „Mieć czy być?” wydaje się zuchwale łatwe. Nawet dla nieostrożnego obserwatora już po chwili staje się jasne, że dzisiaj trzeba jednocześnie mieć i być, by móc zaistnieć w szerokim świecie.

Nie podpowiemy jak mieć ale jeśli chodzi o kwestie bycia, to jesteśmy jednymi z najlepszych na rynku, którzy pomogą w kwestii wizerunku jaki mogą zobaczyć inni.

Z wiedzą, umiejętnościami i artystycznym kunsztem, wychodzimy naprzeciw wymaganiom społeczeństwa, oferując możliwość wykonania w naszym zakładzie zdjęć portretowych.

Zdjęcie na portale społecznościowe lub do CV

Portale społecznościowe, dokumenty, identyfikatory czy dynamicznie zmieniający się rynek pracy wymaga od każdego kto nie chce zostać w tyle aby umiał się zaprezentować. Niejednokrotnie pierwsze wrażenie dokonuje się samo, bez naszej fizycznej obecności, gdy potencjalny pracodawca ogląda CV lub gdy inni przeglądają nasz profil na popularnym portalu.

Fotografia portretowa jako prezent

Fotografia portretowa jako prezent

Dobre zdjęcie jest też doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej czy ukochanej osoby. Można również użyć go na własnej stronie czy też w firmie. Przysłowie mówiące: „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” przez wieki nie utraciło na swej wartości. Stało się ono wręcz tak oczywiste, że nie ma człowieka który kwestionowałby prawdę jaką ze sobą niesie.

Posiadamy profesjonalny sprzęt fotograficzny, duży zakres dostępnych teł i doświadczenie dzięki któremu potrafimy u każdego znaleźć i uwypuklić jego najlepsze cechy. Dodatkowo, każde wykonane zdjęcie, zostaje poddane autorskiej obróbce. Pozwala to nam udoskonalić obraz całości.

Wykonujemy zdjęcia również dzieciom. Można je podarować w prezencie lub zachować dla siebie jako pamiątkę na przyszłość.

 

Fotografia portretowa dziecka może zostać wykorzystana m.in. jako:

 • prezent w formie wydruku zdjęcia w ramce na Dzień Babci i Dziadka
 • do przedszkola lub szkoły
 • do legitymacji szkolnej
 • do karty miejskiej lub Karty Dużej Rodziny
 • na kubek fotograficzny z własnym zdjęciem
 • do fotoksiążek oferowanych nauczycielom i wychowawcom na zakończenie roku

Fotografia portretowa osoby dorosłej swoje zastosowanie znajdzie w:

 • CV lub wniosku o pracę
 • stronie internetowej (własna lub firmowa)
 • na portalach społecznościowych (Facebook, Twitter itp.)
 • jako prezent dla ukochanej osoby
 • do karty miejskiej lub Karty Dużej Rodziny
 • do niektórych legitymacji służbowych