Kolaże ze zdjęć

Kolaż ze zdjęć

Kolaż ze zdjęć
Szalona impreza? Spotkanie rodzinne? Niezapomniana wycieczka? Masz cała masę dobrych zdjęć, które chcesz zebrać w jedną całość? Jesteśmy specjalnie dla Ciebie gotowi na to, by spełnić Twoją prośbę.

ZAMÓW TERAZ KOLAŻ

Znajdujemy się na rynku fotograficznym od wielu lat i najlepiej pokazuje to jak dobrzy w tym jesteśmy. Nasz rozwijający się zakład i opinie od wielu klientów ukształtowały naszą markę dzięki czemu z dumą możemy stanąć pod szyldem „2 style” wiedząc, że zasłużyliśmy w pełni na zaufanie jakim obdarzają nasz klienci.

UWAGA! Na zrealizowanie projektu kolażu mamy 48 godzin, przy czym zwykle odbywa się to w dniu złożenia zamówienia lub następnego. Istotne jest jednak, aby całość zamówienia była kompletna (pliki – bez dosyłania po czasie kolejnych, ewentualne napisy i uwagi).

Oferujemy wykonanie kolażu w formie:

 • ułożonych CYFR ze zdjęć (np na rocznicę)
 • ułożonych KSZTAŁTÓW ze zdjęć (np serca)
 • MOZAIKI
  gdzie zdjęcia zdają się być losowo porozrzucane
 • KLASYCZNEGO UKŁADU
  gdzie każda fotografia jest ułożona według wymaganego schematu, np. chronologicznie.
Kolaż ze zdjęć w kształcie serca
Kolaż ze zdjęć w kształcie serca

Cennik druku kolaży na papierze fotograficznym

UWAGA! Składając zamówienie wyślij wszytkie pliki za jednym razem, aby Osoba wykonująca projekt kolażu miała komplet do pracy. Projekty są układane ręcznie. Istotne jest, aby pracować z niezmienną ilością zdjęć, gdyż każda zmiana już po wykonaniu projektu wynikająca z racji niedostarczenia wszystkich plików za jednym razem będzie wiązała się z dodatkowymi kosztami ustalanymi indywidualnie w zależności od sytuacji.

FormatOdbiórTradycyjnyKołoSerceCyfraCena dla
Stałego Klienta
50x50 cmKolaż ze zdjęć - złóż zamówienie24h97,95 zł97,95 zł97,95 zł114,95 zł-2,00 zł/szt.
60x60 cmKolaż ze zdjęć - złóż zamówienie24h101,95 zł101,95 zł101,95 zł122,95 zł-2,00 zł/szt.
24h
40x60 cmKolaż ze zdjęć - złóż zamówienie24h97,95 zł97,95 zł97,95 zł122,95-2,00 zł/szt.
50x70 cmKolaż ze zdjęć - złóż zamówienie24h101,95 zł101,95 zł101,95 zł126,95 zł-2,00 zł/szt.
60x80 cmKolaż ze zdjęć - złóż zamówienie24h109,95 zł109,95 zł109,95 zł134,95 zł-2,00 zł/szt.
60x90 cmKolaż ze zdjęć - złóż zamówienie24h109,95 zł109,95 zł109,95 zł134,95 zł-2,00 zł/szt.

Interesuje Cię wydruk kolażu na płótnie lub z podklejeniem na piance? Napisz do nas. Przygotujemy wycenę.

Każde zdjęcie jakie zostanie użyte w kolażu może zostać poddane dodatkowej obróbce i wykadrowaniu. Dzięki czemu pełen obraz będzie klarowny i pełny. Nie będzie tam pustych przestrzeni, czy niepotrzebnych rzeczy. U nas zdjęcia nabiorą nowej jakości, a ich kompozycja sprawi, że każdy moment na nich uchwycony znowu ożyje w wyobraźni oglądających, gdy zobaczą na nowo odsłony swej pamięci.

Kolaż w kształcie wyspy, państwa lub kontynentu

Zachęcamy do tworzenia pamiątek z wakacji w postaci kolażu, który z Twoich zdjęć będzie układał kształt wyspy, państwa lub kontynentu. Jest to świetny sposób zaprezentowania najciekawszych zdjęć z wyjazdu urlopowego.

Kolaż z wakacji w kształcie wyspy, państwa lub kontynentu

Ważna jest dla nas satysfakcja naszych klientów dlatego każda skierowana do Nas uwaga zostanie wzięta pod uwagę i wykorzystana tak by ostateczny efekt był jak najlepszy.

Tradycyjny kolaż ze zdjęć
Tradycyjny kolaż ze zdjęć

Prześlij na nasz e-mail zdjęcia, z których przygotujemy kolaż. Może on być wydrukowany w dowolnym formacie w formie wydruku fotograficznego, fotoobrazu, fotopianki, puzzli lub innych fotogadżetów.

W naszej ofercie posiadamy projektowanie kolaży oraz wydruk jako odbitki fotograficzne, wydruki wielkoformatowe na papierze fotograficznym płótnie, piance itp.

Kolaże świetnie sprawdzają się gdy mamy większą ilość zdjęć, którymi chcielibyśmy udekorować mieszkanie, jednak nie dysponujemy dostateczną ilością miejsca na kilka bądź kilkanaście oddzielnych wydruków.

Kolaż ze zdjęć na prezent koło - porównanie wielkości zdjęć

Propozycje świąt lub okazji:

 • prezent pod choinkę na Święta Bożego Narodzenia
 • Rocznica Ślubu lub podziękowania dla Rodziców
 • Prezent na 18-stkę
 • Podziękowanie na zakończenie roku szkolnego
 • urodziny lub imieniny
 • jako dodatek do prezentu dla ukochanej osoby
 • Walentynki (14 lutego)
 • Dzień Babci i Dziadka
 • Dzień Matki
 • Dzień Ojca
kolaz-ze_zdjec-projektowanie
kolaz-ze_zdjec-projektowanie-02

Jeżeli chcesz samemu wykonać kolaż ze zdjęć, wykorzystując do tego odpowiedni i prosty w obsłudze program dostępny na komputer, zapraszamy do naszego poradnika na blogu o tym „Jak wykonać kolaż ze zdjęć

kolaż ze zdjęć w kształcie liczby 18
Kolaż ze zdjęć w kształcie liczby 18

Najczęstsze pytania dotyczące kolaży ze zdjęć

Ile jest potrzebnych zdjęć do kolażu?

W dużym skrócie kolaż ze zdjęć w kształcie:

 • koła lub serca – wymaga najmniej plików (od 20 w górę)
 • cyfry (od 40 w górę w zależności od cyfry)
 • Państwa, wyspy itp. (od 50 w górę w zależności od Państwa

W pierwszej kolejności trzeba określić cel. Czy kolaż ze zdjęć ma być pamiątką z okazji określonego święta, czy ma stanowić pamiątkę z ostatniego urlopu lub być podsumowaniem jakiegoś okresu czasu. Ma to znaczenie pod kątem wyboru właściwego kształtu, a kształt z kolei jest ściśle powiązany z wymaganą ilością zdjęć do wykonania projektu kolażu. Na to wszystko jest jeszcze istotny format, czyli ostateczna wielkość wydruku. Sporo? Ależ skąd. Szybko i skutecznie wspomożemy podpowiedziami.

Najmniej zdjęć (plików) potrzebnych jest do wykonania prostych kształtów, takich jak koło lub serce. Im mniej kątów, tym mniej plików. Bardziej wymagające są układy cyfr, a najbardziej kolaże ze zdjęć w kształcie Państw i do nich ilość potrzebnych zdjęć będzie największa.

porównanie wielkości zdjęć do kolażu ze zdjęć w kształcie serca
Zależność użycia określonej ilości zdjęć w kolażu

Istotne znaczenie będzie miała wielkość wydruku. Inaczej będzie prezentować się taki sam projekt na wydruku 40×40 cm, a inaczej (korzystniej) na wydruku 60×60 cm przy zachowaniu takiej samej ilości zdjęć. Może nie będzie to tak widoczne przy użyciu 30-40 plików, natomiast już w przypadku wykorzystania 100 plików, mogą one być mniej czytelne w formacie 40×40 cm. Jeśli nie wiesz ile zdjęć powinno być w Twoim kolażu, napisz do nas, podaj podstawowe informacje w oparciu o powyższą odpowiedź, a na pewno Ci pomożemy.

Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, co lub kto jest na zdjęciach. Grupa ludzi na zdjęciu będzie wymagać zastosowania większej miniatury, aby osoby były dobrze widoczne, niż w przypadku, gdy na zdjęciu jest jedna osoba sfotografowana z bliska lub jest to zdjęcie przedstawiające krajobraz.

Czy kolaż ze zdjęć to dobry pomysł na prezent?

Nie zawsze, dlatego przeczytaj poniższą radę, aby uchronić się przed sztucznym „dziękuję”.

Wybór miejsca, przestrzeń

To, że Ty masz dużo wolnej przestrzeni na ścianach, nie musi oznaczać, że osoba, która ma otrzymać kolaż te ją ma. Warto o tym pomyśleć przed decyzją ponieważ łatwo w ten sposób zakupić nietrafiony prezent. Druga kwestia dotyczy wielkości ostatecznego wydruku. Dla jednych kolaż 60×60 cm będzie za mały, a dla innych 40×40 cm będzie zdecydowanie za duży. Jeśli znasz wielkość pomieszczeń lub masz możliwość dowiedzenia się jaka wielkość wydruku będzie odpowiednia do późniejszej prezentacji kolażu na ścianie, to uwzględnij to koniecznie przed zamówieniem.

kolaż ze zdjęć w kształcie liczby trzydzieści
Kolaż ze zdjęć w kształcie liczby trzydzieści

Oprawa – sposób prezentacji kolażu ze zdjęć

Warto też pomyśleć nad oprawą. W przypadku wyboru druku na papierze fotograficznym do wyboru są antyramy, ramy oraz podklejenie na fotopiankę. Ten istotny szczegół również należy wziąć pod uwagę przed projektowaniem. Pomimo tego, że w naszej ofercie prezentujemy najbardziej popularne formaty, wcale nie oznacza to, że ramki lub antyramy są łatwo dostępne w każdym sklepie. Nawet Allegro nie zawsze jest w stanie rozwiązać potrzebę. Najbardziej popularnymi formatami ram i antyram są 40×60 cm, 50×70 cm oraz 60×90 cm. Nieco trudniej jest znaleźć ramki kwadratowe, choć tu z pomocą przychodzi chociażby IKEA lub wcześniej wspomniane Allegro.

kolaż ze zdjęć w kształcie liczby 40
Kolaż ze zdjęć z liczbą 40

Prezent powinien cieszyć nie tylko w momencie odbierania ale przede wszystkim po odpakowaniu 😉 Najbardziej sprawdzi się antyrama ponieważ…nie ma ramy, czyli idealnie wpasuje się w większość pomieszczeń, a osoba, która taki prezent otrzyma, będzie mogła od razu zawiesić kolaż na ścianie, bez konieczności szukania ram po sklepach. Jeśli uzna, że antyrama to za mało, to już we własnym zakresie wybierze sobie ramę, odpowiednią do całego wystroju w swoim domu.

Kolejnym atutem antyramy pleksi jest to, że wygląda jak szkło, a jest znacznie bezpieczniejsza i lżejsza.

Jest też kolejna zaleta antyramy, np względem pianki lub fotoobrazu. Wydruk z antyramy zawsze można wyjąć i schować do tuby (np na czas transportu, przeprowadzki itp.). Kolaż ze zdjęć na piance lub w formie fotoobrazu już trudniej jest zabezpieczyć, nie mówiąc już o zajmowanej powierzchni.

Wysyłka paczkomatem INPOST lub DHL – czy mogą Państwo wysłać kolaż?

Tak. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Do wyboru (w zależności od produktu/formatu) są paczkomaty INPOST lub kurier DHL. Przesyłki są bezpiecznie zapakowane.

Kolaż na papierze fotograficznym zapakowany w tubę do wysyłki