Puzzle fotograficzne z wakacji

Twoje rodzinny wakacyjny wyjazd dobiegł końca? Wróć do niezapomnianych wspomnień. Puzzle fotograficzne z wakacji z pewnością wywołają u Ciebie i Twojej rodziny niejeden uśmiech i napędzą do codziennego działania.

Puzzle z wakacji dla dziecka

Puzzle fotograficzne ze zdjęciem dla dzieckaJeśli chcesz sprawić prezent swojemu dziecku, dać mu kreatywne zajęcie w czasie wakacji, odciągnąć od tableta czy konsoli gier, zalecamy wybrać puzzle z niewielką ilością elementów. Aby dziecko miało chęć ich układania sugerujemy wybrać zdjęcie, na których jest wiele różnych i kolorowych obiektów. Znacznie ułatwi to Twojemu dziecku układanie puzzli, a tym samym z pewnością będzie stanowić świetną zabawę. Natomiast zdjęcia, które w dużej części kadru zawierają niebo, wodę las lub inne jednolite elementy mogą szybko zniechęcić do układania.

Zalecane formaty puzzli dla dziecka:

Puzzle z wakacji dla dorosłego lub nastolatka

Puzzle fotograficzne ze zdjęciemW przypadku osób dorosłych lub nastolatków można puścić wodze fantazji i nieco utrudnić poziom. Co niektórzy nasi klienci specjalnie wybierają trudne do ułożenia zdjęcia, np wspomnienie z rejsu promem, a w tle mnóstwo wody czy wycieczka w góry gdzie głównymi elementami tła są góry i niebo. Na to wszystko zwiększając ilość elementów do 1000 puzzli o łącznym rozmiarze 68 x 48 cm przygotujesz pamiątkę stanowiącą zarazem niezłe wyzwanie dla całej rodziny.

Zalecane formaty fotopuzzli dla osoby dorosłej lub nastolatka:

Inne pomysły na fotopuzzle z wakacji

Być może trudno jest Ci się zdecydować, które zdjęcie z wakacji wybrać. Na to również jest sposób ponieważ projekt do wydruku może zawierać kolaż ze zdjęć, czyli inaczej mówiąc zbiór odpowiednio poukładanych zdjęć. Na naszym blogu podpowiadamy jak możesz samemu wykonać taki kolaż. Jeśli jednak tą część zadania chcesz przekazać nam prześlij swoje zdjęcia na e-mail swietokrzyska@2style.pl

Na projekt puzzli można również nanieść dowolny napis. Może to być miejscowość lub państwo przedstawione na zdjęciu, a w przypadku kolażu, każde zdjęcie może zostać podpisane osobno.

Puzzle na ścianie w Twoim salonie

Ułożone puzzle nie muszą wylądować z powrotem w pudełku. Kupując odpowiednią ramę bądź antyramę możesz ułożone zdjęcie powiesić na ścianie. Na ścianie świetnie prezentują się puzzle największego formatu czyli w formacie 68x 48 cm zawierające 1000 elementów. Możesz je kupić klikając w link.

 

Dodaj komentarz