Jak zdobyć nowych klientów – cz. 1

Jak zdobyć nowych klientów, a do tego za darmo? Oto pytanie, które zadajesz sobie na każdym etapie prowadzenia działalności. Jeśli tego nie robisz, zastanów się, co spowodowało, że wstrzymujesz rozwój firmy? Być może jest to brak czasu lub odpowiedniej ilości wiedzy z zakresu reklamowania swoich usług. A może twierdzisz, że nie potrzebujesz już więcej klientów? Każde z tych stwierdzeń ma prawo istnienia i działania jeśli w nie wierzysz. My jednak przekonamy Cię, że warto się rozwijać.

Nasz projekt zakłada dwie możliwości. Pierwsza opcja, to możesz we własnym zakresie wprowadzić wszystkie zmiany, a my stanowimy jedynie podporę Twoich działań pokazując jakie są możliwości. Druga opcja to poprowadzenie Ciebie w tym temacie i wykonanie wielu czynności za Ciebie, do momentu aż uznasz, że możesz w pełni samodzielnie kontynuować pracę. Obie opcje są dla Ciebie rozwojowe, a decyzja o tym, która będzie najlepsza na ten moment zależy od tego jaką ilością czasu dysponujesz.

Jeśli chcesz skorzystać z możliwości naszego projektu, którego założeniem jest budowanie większej świadomości wśród lokalnych firm o tym, jak ważna jest reklama, szczególnie ta darmowa i dostępna od ręki, zapraszamy do zapisania się na newsletter oraz do lektury.

Prowadząc zakład fotograficzny sami doświadczyliśmy i nadal doświadczamy jak ważna jest reklama. Wiadomo jednak jak jest na starcie, a czasem i w trakcie prowadzenia firmy. Czasem brak czasu lub odpowiedniej ilości środków wstrzymuje dalszy rozwój.

Jeżeli zależy Ci na rozwoju własnym i Twojej firmy skorzystaj już teraz z możliwości jakie oferuje Google. Twoja nowa wiedza podparta naszym doświadczeniem poprowadzi Cię poprzez odpowiednie kroki do sukcesu i znacznego rozwoju.

Pokaż się na mapach Google

Pierwszy i jeden z najważniejszych kroków to pokazać Twoim klientom, że w ogóle istniejesz. Mapy Google są do tego świetnym narzędziem.

To, że posiadasz stronę internetową ze swoją ofertą wcale nie oznacza, że klienci znajdą Twoją firmę. Jesteś jednak w stanie znacznie podnieść ilość odwiedzin poprzez zaznaczenie lokalizacji Twojej firmy na mapach Google. Poradników w internecie jest masa i większość z nich jest już nieaktualna ponieważ Google cały czas wprowadza nowe rozwiązania. Dlatego najlepszym sposobem jest trafić do źródła czyli do samego Google, gdzie zawsze znajdziesz najbardziej aktualne informacje. Poza tym darmowe narzędzia Google do reklamowania własnej firmy są w pełni intuicyjne i trudno byłoby popełnić błąd przy korzystaniu z nich.

Pierwszy krok do zdobycia klienta

Pomagamy przejść przez ten pierwszy krok. Przede wszystkim uświadamiamy jak jest to ważne, z czego warto skorzystać w pierwszej kolejności i jakie zmiany bądź aktualizacje wprowadzić aby ułatwić znalezienie Twojej firmy w internecie. Wszystko możesz wykonać samodzielnie. Możemy również zrobić to za Ciebie. Proponujemy 15-30 minutową rozmowę (osobiście lub przez internet) podczas której przekażemy Ci najważniejsze informacje. To Ty ocenisz czego w tym momencie potrzebujesz.

Drugi krok do zdobycia klienta

Jeśli już wiesz jakie zmiany należy wprowadzić aby Twoja firma była lepiej widoczna w internecie, a szczególnie na mapach Google to tym samym wiesz, czego potrzebujesz. Przeważnie są to aktualne zdjęcia lokalu lub najciekawszych i pożądanych produktów przez klientów. Dodatkowo bardzo ważnym elementem jest odpowiednio przygotowana strona internetowa, która spełnia normy Google, co przekłada się na wyższe pozycje w wyszukiwarce. Być może też pomocne okażą się zdjęcia biznesowe, którymi zbudujesz większe zaufanie Twojego potencjalnego klienta.

Pamiętaj! Wszystko to możesz wykonać w pełni samodzielnie!

My możemy wspomóc Cię odpowiednią wiedzą jak możesz tego dokonać lub w pełni wesprzeć Cię w realizacji powyższych działań. Bez względu na jaką opcję się decydujesz wyślij nam swoje zgłoszenie – odezwiemy się i przedstawimy jakie masz możliwości oraz jak możemy Ci pomóc.    Proszę o więcej informacji

    W kolejnych dniach będziemy informować o dalszych krokach. Jeśli chcesz być na bieżąco zapisz się do newslettera oraz polub naszego fanpage 2 STYLE na Facebook.

    Dodaj komentarz