Panoramy 360

Panoramy 360 to od niedawna nowe rozwiązanie dające ogromne możliwości prezentacji produktu, usługi jak i całej firmy.

Obecny rynek umożliwia każdemu założenie własnej działalności. To tworzy w otoczeniu konkurencję, która pojawiając się w Twoim mieście może odebrać Ci klientów. Czy zastanawiałeś się jak byłoby gdyby obok Twojego lokalu otworzyła się konkurencyjna firma? A może do utrudnienia Ci Twojej działalności wystarczyłaby konkurencja działająca w internecie? Zarówno czy sprzedajesz produkty czy usługi to przy pozyskaniu nowego klienta największą wartością jest Twój wizerunek oraz zaufanie potencjalnego klienta do Twojej firmy.

Zastanów się, co decyduje o tym, że kupujesz produkt lub usługę przez internet lub w sklepie stacjonarnym. Na pewno cena ale czy tylko ona ma znaczenie przy samej decyzji zakupu? Jeżeli produkt jest najtańszy względem innych firm ale oprawa graficzna oferty, opakowanie produktu, prezentacja firmy w internecie itp. są mało zachęcające to automatycznie Twoje zaufanie spada – ostatecznie wybierasz inną firmę.

Teraz odwróćmy sytuację. Jeżeli zależy Ci na pozyskaniu większej ilości klientów. Jeżeli wiesz, że ogromną wartością jest pozyskanie u klienta jego zaufania już na starcie, to Twoja świadomość wzrasta i już wiesz czego potrzebujesz do stworzenie jeszcze bardziej skutecznej reklamy.

Możliwości obecnie jest bardzo wiele dlatego tak ważne jest aby z każdej z nich skorzystać. Da Ci to gwarancję wyróżnienia się na rynku, co ostatecznie doprowadzi do zwiększenia sprzedaży.

Pomagamy przedsiębiorcom znacząco zwiększyć atrakcyjność oferty w internecie. Wykorzystujemy przede wszystkim narzędzia od Google, które dają ogromne możliwości darmowej prezentacji, a dzięki temu, że Google jest najlepszy w wielu dziedzinach, przekłada się to na jego zasięg i bardzo skuteczne rozwiązania dla pozyskiwania klientów.

Czynników decydujących o tym, czy klient trafi bezpośrednio do Ciebie jest bardzo wiele dlatego bardzo ważne jest wykorzystywanie możliwie największej ilości dostępnych rozwiązań.

Pomagamy w:

 • zakładaniu konta i uzupełnianiu treści wizytówki Google oraz innych narzędzi podnoszących widoczność Twojej firmy w internecie
 • wykorzystaniu dostępnych i darmowych narzędzi od Google (wizytówka, strona biznesowa, dowolna ilość zdjęć reklamowych, a w tym i panoram sferycznych 360)
 • udoskonaleniu Twojej oferty o:
  • umieszczenie lokalizacji Twojej firmy na mapie,
  • informacje zawarte w wizytówce i na stronie biznesowej,
  • nowe zdjęcia produktów, usług, zdjęcia wnętrza, zdjęcia biznesowe, panoramy 360
  • nową stronę internetową
  • nowe materiały graficzne w postaci zdjęć idealnie nadające się do uatrakcyjnienia Twojej oferty w formie ulotek, wizytówek, strony internetowej itp.

   Pamiętaj, że klient kupuje oczami dlatego tak ważne jest, jaki obraz reklamuje Twoją firmę!

Jak najczęściej trafia do Ciebie nowy klient?

 • klient poszukuje informacji w internecie i…
  … jeżeli jesteś wśród pierwszych 10 wyświetlonych pozycji trafia do Ciebie na stronę internetową – pamiętaj jednak, że ważne jest pozycjonowanie
 • … jeżeli klient jest w Twojej okolicy, to istnieje bardzo duża szansa, że Twoja firma może wyświetlić się na mapach Google. Klient więc klika po kolei różne firmy i wyświetla mu się Twoja wizytówka. Jeżeli wizytówka jest bardzo dobrze przygotowana to zyskujesz klienta. To ten moment właśnie decyduje o tym, czy klient szybko znajdzie drogę do Twojej oferty.

  I tu najbardziej skuteczne przy pozyskaniu klienta jest posiadania atrakcyjnych zdjęć (np panoramy 360, zdjęcia budynku z zewnątrz, zdjęcia wewnątrz firmy, zdjęcia produktów, zdjęcia biznesowe personelu lub Twoje osobiste jako właściciela firmy).

Oferujemy bardzo skuteczne, choć w Twoim przypadku na szczęście jeszcze nie wykorzystywane przez każdego rozwiązania, co znacząco przekłada się na wizerunek Twojej firmy.

Zaprezentuj swoją firmę od środka i zbuduj zaufanie Twojego klienta.