Fotografia aktu artystycznego

Fotografia aktu artystycznego – sesja w studio lub w plenerze

Fotografia aktu artystycznego wykonywana jest w studio fotograficznym w Gdańsku, ul. Świętokrzyska 60 lub w plenerze na Wyspach Kanaryjskich (najczęściej na Teneryfie).

Tego typu sesja fotograficzna wymaga odpowiedniego przygotowania. Poza uśmiechem warto wziąć ze sobą do studia:

  • szlafrok
  • wygodne obuwie
  • kilka rodzajów bielizny (zwróć uwagę na wybrany pakiet),
  • ulubioną muzykę
  • jedzenie i napój (na miejscu jest możliwość przygotowania herbaty lub kawy)

Czas spędzony podczas sesji przemija w miłej atmosferze, bez spięcia i zdenerwowania. To Ty decydujesz o tym gdzie są granice Twojej intymności oraz to w jakich pozycjach czujesz się dobrze. Fotografie są dla Ciebie i zarówno sama sesja jak i wydruki fotograficzne mają być takie jak tego oczekujesz. Jeśli po sesji okaże się, że efekt jest niezadowalający, zwrócę Ci pieniądze.

Ceny od 550 zł / od 200 euro w zależności od charakteru sesji.

Ofertę fotografii aktu artystycznego kieruję tylko i wyłącznie do kobiet, które lubią i szanują swoje ciało takie jakie jest oraz umieją docenić każdy jego centymetr. Wykonuję fotografię artystyczną Kobiet (nie mylić ze zdjęciami typowo erotycznymi lub porno). W tym roku nie fotografuję ani mężczyzn, ani par.

Mam wspaniałą Żonę – to ważna informacja dla wielu klientek. Piszę o tym na samym początku ponieważ gdy byłem na początku rozwijania się w tym zakresie, spotkałem się nieraz z opinią, że fotograf aktu poszukuje wrażeń erotycznych podczas sesji. Takie doznania pozostawiam innym „fotografom”. Dla mnie akt to przygoda z ciałem jak i oświetleniem. Połączenie tych dwóch ważnych elementów powoduje u mnie poczucie szczęścia i spełnienia.

Przez kilka lat „photoshopowałem” fotografie natomiast nie jest to zgodne z moim wyobrażeniem fotografii aktu. Nie znaczy to, że oddawane fotografie nie są poddane żadnej obróbce natomiast bardzo mocno stawiam na naturalne piękno Kobiety. Wyimaginowana przez bardzo wiele osób sztuczność i podążanie za szaleńczo przesadzonym wyglądem Kobiet prosto z okładek znanych czasopism spowodowała, że naturalne piękno Kobiety zostało całkowicie zatracone.

Uwielbiam bawić się światłem na nagim ciele, eksperymentować, fotografować nieszablonowo. Dzięki temu efekt sesji jest zawsze wyjątkowy, a przy tym stanowi dla obu stron ciekawe doświadczenie i udaną zabawę w luźnej atmosferze.

Nie do mnie należy ocena czy fotografie aktu przeze mnie wykonywane są profesjonalne natomiast zapewniam o swoim profesjonalnym podejściu do wykonywanej usługi, która jest moją pasją od lat. Dla mnie każda sesja w studio lub w plenerze to przygoda i kolejny zbiór cennych doświadczeń – po sesji gwarantuję, że będziesz miała podobne odczucia, a przede wszystkim nabierzesz jeszcze większej pewności siebie.

Materiał, który oddaję, jest selekcjonowany przeze mnie wraz z uwzględnieniem Twoich oczekiwań. Dla mnie każda fotografowana osoba jest modelką więc jeśli masz obawy o to, że „nie wyjdziesz poprawnie” to pragnę zaznaczyć, że w moim wyobrażeniu nie ma poprawnych zdjęć – są natomiast tylko te WYJĄTKOWE dla Ciebie. Nie zawsze to, co podoba się mi, musi podobać się Tobie. Podczas sesji cały czas ustalamy, co jest dla Ciebie najlepsze i czy czujesz się swobodnie. Na bieżąco pokazuję wykonane zdjęcia i to Ty decydujesz czy dany pomysł jest odpowiedni dla Ciebie.

Wszystkie wyselekcjonowane zdjęcia z sesji oddaję w trzech kopiach (w zależności od pakietu są to płyty DVD lub pendrive’y). Po przekazaniu materiału pozbywam się ze swoich zbiorów wszystkich wykonanych zdjęć. Daję tym samym gwarancję, że Twoje zdjęcia nie zostaną nigdy wykorzystane, powielone lub wykradzione. Pozostawiam jedynie te pliki, na które wyraziłaś zgodę na publikację w mojej ofercie. Zaznaczam jednak, że nie ma obowiązku wyrażania zgody – jest to opcja zupełnie dodatkowa umożliwiająca tym samym otrzymanie atrakcyjnej zniżki.

Na sesję poświęcam w zależności od pakietu od 2-3 godzin do całego dnia.

Zapraszam
Michał Piotrowski

Fotografie z sesji aktu artystycznego przekazywane są m.in. w formie:
(w przypadku sesji na Wyspach Kanaryjskich cały materiał drukowany możesz odebrać osobiście w Polsce lub otrzymać na swój adres przesyłką kurierską)

  • odbitki fotograficzne w formacie 15×23 cm lub 20×30 cm
  • fotoalbum w formacie 20×20 lub 20×30 (opcja za dodatkową opłatą) – (opcjonalnie fotoksiążka)
  • kalendarz z 1 lub 12 zdjęciami (opcja dodatkowo płatna)
  • 3 kopie płyt DVD z wyselekcjonowanymi zdjęciami