Fotobombki

Fotobombki ZESTAW 4 szt. z własnymi zdjęciami stanowią wyjątkową pamiątką na Bożonarodzeniowej choince.

zestaw fotobombek na zdjęciaZ obu stron możesz włożyć swoje ulubione fotografie. Jeśli w Twoich zbiorach brakuje zdjęć, które nadawałyby się do bombek przyjdź do nas na świąteczną mini sesję. Specjalnie przygotowana aranżacja (choinka, prezenty, kominek i mnóstwo ciepłego klimatu) pozwoli na przygotowanie wyjątkowych fotobombek.

ZAMÓW TERAZ

Fotobombki dają możliwość wielokrotnej wymiany zdjęcia we własnym zakresie – dzięki temu za rok możesz włożyć nowe zdjęcia otrzymując w ten sposób zupełnie nowy produkt.

Jeśli nie posiadasz zdjęć, które nadawałyby się do bombek, umów się do nas na świąteczny portret lub świąteczną rodzinną fotografię w studio.

Pojedyncze fotografie oraz pełne sesje świąteczne wykonywane są przez 7 dni w tygodniu. Fotografie portretowe mogą zostać wykonane w godzinach otwarcia zakładu fotograficznego natomiast pełne sesje realizowane są poza godzinami otwarcia naszego studia fotograficznego w Gdańsku. Zarówno na świąteczne zdjęcia portretowe jak i pełne sesje należy się umówić na termin. W tym celu prosimy o telefon lub e-mail swietokrzyska@2style.pl

Fotobombki są plastikowe, dzięki czemu są również bezpieczne dla dzieci.

Foto bombka ze zdjęciem

Szablon bombkiW bombce mogą zmieścić się 2 zdjęcia (z jednej i drugiej strony). Ze względu na jej kształt najlepiej jest wybrać zdjęcia, na których osoby są bardziej w centralnej części kadru. Nie zalecane są zdjęcia, na których osoby są przy krawędziach fotografii.

Wymiana zdjęć

Aby wymienić zdjęcie w foto bombce wystarczy zdjąć jej górny zaczep ze wstążką i otworzyć bombkę. Poniższe zdjęcie prezentuje fotobombkę po otwarciu.

Jeśli samemu chcesz włożyć nowe zdjęcia do bombki wydrukuj zdjęcia i przyłóż do nich dostarczony wraz z fotobombką szablon, aby oba zdjęcia równo wyciąć. Dobrym pomysłem jest również sklejenie zdjęć ze sobą. Dzięki temu zdjęcie nie przesuną się po zamknięciu bombki.

Możesz się również zwrócić do nas o cyfrowy szablon aby jeszcze przed wydrukowaniem nanieść na zdjęcie linię cięcia. Umożliwi Ci to otrzymanie symulacji wydruku jeszcze na monitorze komputera.

bombka ze zdjęciem