Fotobombki

AKTUALNIE WYCOFANE ZE SPRZEDAŻY – ostatnie sztuki są dostępne w lokalu w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60

Fotobombka z własnymi zdjęciami stanowią wyjątkową pamiątką na Bożonarodzeniowej choince.

Z obu stron możesz włożyć swoje ulubione fotografie.

Fotobombki są plastikowe, dzięki czemu są również bezpieczne dla dzieci.

W bombce mogą zmieścić się 2 zdjęcia (z jednej i drugiej strony). Ze względu na jej kształt najlepiej jest wybrać zdjęcia, na których osoby są bardziej w centralnej części kadru. Nie zalecane są zdjęcia, na których osoby są przy krawędziach fotografii.

ZAMÓW TERAZ

Cena:
12,50 zł/szt. (bombka bez zdjęć)
18,50 zł/szt. (bombka + wydruk zdjęć w szablonie do samodzielnego wycięcia)

Fotobombki dają możliwość wielokrotnej wymiany zdjęcia we własnym zakresie – dzięki temu za rok możesz włożyć nowe zdjęcia otrzymując w ten sposób zupełnie nowy produkt.

Wymiana zdjęć

Aby wymienić zdjęcie w foto bombce wystarczy zdjąć jej górny zaczep ze wstążką i otworzyć bombkę. Poniższe zdjęcie prezentuje fotobombkę po otwarciu.

Jeśli samemu chcesz włożyć nowe zdjęcia do bombki wydrukuj zdjęcia i przyłóż do nich dostarczony wraz z fotobombką szablon, aby oba zdjęcia równo wyciąć. Dobrym pomysłem jest również sklejenie zdjęć ze sobą. Dzięki temu zdjęcie nie przesuną się po zamknięciu bombki.

Możesz się również zwrócić do nas o cyfrowy szablon aby jeszcze przed wydrukowaniem nanieść na zdjęcie linię cięcia. Umożliwi Ci to otrzymanie symulacji wydruku jeszcze na monitorze komputera.