Zdjęcia do wizy

Zdjęcia do wizy dla każdego kraju

Wykonujemy zdjęcia do wizy dla każdego kraju. Dla większości wiz, wymagane jest zdjęcie biometryczne o wielkości wydruku około 3,5×4,5 cm. W przypadku wizy amerykańskiej jest to wymiar 5,0×5,0 cm.

Po wykonaniu i przygotowaniu przez nas zdjęcia do wizy, masz możliwość otrzymania dodatkowo pliku cyfrowego. Postępujemy zgodnie z przepisami RODO, dlatego dostępu do pliku cyfrowego, udzielamy poprzez specjalnie do tego wyznaczony, bezpieczny serwer. Do fotografii cyfrowej masz dostęp tylko Ty.

Jeśli nie posiadasz pliku, a jedynie zdjęcie wydrukowane i jest ono w dobrym stanie (nie jest porysowane itp.), możemy je zeskanować, wyretuszować i wydrukować w wymaganej przez Ciebie ilości. Aktualny cennik druku zdjęć do wiz wszystkich krajów (kliknij).

Więcej informacji na temat wiz (zewnętrzne strony internetowe):

Posiadamy program, który dzięki codziennym aktualizacjom, ułatwia wykonanie prawidłowej fotografii do wizy każdego kraju.

Jak przygotować się do zdjęcia do wizy

Jest to fotografia do dokumentu, więc najlepszym rozwiązaniem będzie elegancki strój. Na niektórych wizach widać znaczną część tułowia. Biżuteria i inne ozdoby nie są dozwolone. Pamiętaj, że to dla Ciebie jest ważne aby nie mieć problemów na granicy i aby twarz na zdjęciu była jak najbardziej rozpoznawalna. Nie jest to zdjęcie portretowe, dlatego warto wziąć pod uwagę (szczególnie u osób z długimi włosami) nietypowy rodzaj uczesania, umożliwiający odkrycie całego owalu twarzy.

30-dniowa GWARANCJA ZADOWOLENIA

Dajemy Ci 30-dniową gwarancję.
Jeśli w ciągu 30 dni od momentu wykonania fotografii, uznasz, że wykonując ją dla Ciebie, nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze za wykonaną usługę.