Wycinanie z tła

Często zdarza się, że fotografia traci częściowo swój urok poprzez drobny, a jednocześnie rzucający się w oczy element. Może to być również wystająca zza głowy latarnia jak i ogólny nieład w tle. W takich sytuacjach wychodzimy z naszą usługą retuszu.

Z racji tego, że każde zdjęcie jest inne, a tym bardziej praca przy jego późniejszym retuszu, to w celu otrzymania wyceny, prosimy o przesłanie nam plików na e-mail. W odpowiedzi otrzymasz informację o cenie jak i sugestię najlepszego rozwiązania dla danej sytuacji.

Jeśli z kolei retusz miałby dotyczyć już wydrukowanego zdjęcia, które najpierw mielibyśmy zeskanować, masz dwie możliwości. Pierwsza to podesłanie nam „zdjęcia-zdjęcia”, czyli możesz np w celu otrzymania wyceny sfotografować telefonem zdjęcie i przesłać nam zapytanie na e-mail. Drugi, lepszy sposób, to osobiste odwiedziny naszego zakładu fotograficznego w Gdańsku na ul. Świętokrzyskiej 60 i zaprezentowanie materiału do retuszu.

Ceny za usuwanie elementów z tła zaczynają się od 5,00 zł natomiast z racji tego, że możliwości są nieograniczone nie ma górnej granicy cenowej. Wszystko zależy od tego, o jest do korekty i jakie są Twój oczekiwania. Zawsze jednak staramy się dobrać najlepszą opcję dla obu stron, czyli zarówno abyś Ty otrzymał najlepszy efekt i cenę, a i abyśmy my mogli dzięki Twojemu zleceniu dołożyć finansową cegiełkę do rozwoju 2 STYLE. To uczciwy układ, prawda?