Karta miejska Gdańsk

Karta miejska Gdańsk – fotografia

Zdjęcie do karty miejskiej jest tą samą fotografią, która może być wykorzystana do legitymacji szkolnej. Nie posiada szczególnych wymogów. ZTM Gdańsk zachęca do składania wniosków przez internet. Wymagany plik do wniosku internetowego możesz otrzymać od nas wraz z wydrukowanymi zdjęciami do karty miejskiej. Pliki cyfrowe przekazujemy zgodnie z zasadami RODO. Tylko Ty masz dostęp do pliku cyfrowego.

Jeśli posiadasz takie zdjęcia w wersji cyfrowej, prześlij nam plik do wydrukowania. Sprawdzimy również, czy Twoje zdjęcie będzie aktualne z obecnymi wymogami zdjęć do karty miejskiej.

Jeśli nie posiadasz pliku, a jedynie wydrukowane zdjęcie i jest ono w dobrym stanie (nie jest porysowane itp.), możemy je zeskanować, wyretuszować i wydrukować w wymaganej przez Ciebie ilości. Aktualny cennik druku zdjęć do karty miejskiej (kliknij).

Najważniejsze informacje:

  • zdjęcia do karty miejskiej wykonamy dla Ciebie w 10 minut
  • masz gwarancję otrzymania poprawnej fotografii, zgodnej z aktualnymi przepisami
  • możesz otrzymać dodatkowo plik cyfrowy i powielać zdjęcie wielokrotnie (również do innych dokumentów, np dowód osobisty i prawo jazdy) – dostęp do zdjęcia masz tylko Ty

30-dniowa GWARANCJA ZADOWOLENIA

Dajemy Ci 30-dniową gwarancję.
Jeśli w ciągu 30 dni od momentu wykonania fotografii do karty miejskiej, uznasz, że wykonując ją dla Ciebie, nie spełniliśmy Twoich oczekiwań – zwrócimy Ci pieniądze za wykonaną usługę.

Jak otrzymać kartę miejską

Więcej informacji na temat wydania Karty Miejskiej w Gdańsku znajdziesz tutaj, klikając w ten link.